Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

NÁVOD


chechet

Recommended Posts

Kdyby nejakej dobrodinec mel k dispozici navod na muj vuz (Peugeot 106 1.1, r.v. 1995, 2d ) nebo samozrejme podobny typ a byl by ochotny jej okopirovat a poslat postou (napr. na dobirku) nebo v elektronicke podobe (to by bylo ideaaaalniiii). muze byt cestina, slovenstina, francouzstina, anglictina. ja mam navod v nemcine a jsem z teho jelen :P - nichcemu nerosumet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...
Původně zaslal: chechet

Kdyby nejakej dobrodinec mel k dispozici navod na muj vuz (Peugeot 106 1.1, r.v. 1995, 2d ) nebo samozrejme podobny typ a byl by ochotny jej okopirovat a poslat postou (napr. na dobirku) nebo v elektronicke podobe (to by bylo ideaaaalniiii). muze byt cestina, slovenstina, francouzstina, anglictina. ja mam navod v nemcine a jsem z teho jelen :P - nichcemu nerosumet :D

Tak na hlavní straně sekce download, je tam CZ a D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

:potlesk:potlesk 4 roky stare tema. Uz ma 306ku:D:D

Hehe to je mazec, zase někdo vykopal mumii, ale já to nebyl byl to RADIO:D:D:D:D no nic už podruhý, já si snad začnu číst datumy u dnešních příspěvků abych nenarazil vždycky na nějakyho archeologa:o

[upravil dne 2/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...