Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymazlená 306ka na prodej


harmal

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

takové autíko bych nebral je to akorát lákadlo pro zloděje a policii:papa:papa

s policii souhlasim, ale proc pro zlodeje? kdo by to kradl, vzdyt je to neprodejny.... je mnohem jednodussi otocit nejakou anonymni seriovku, nez tohle - tuningovy dily neproda, bo by to bylo hned jasny a zbytek nestoji za tu namahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Přesně tak, než sem koupil 406tku tak jsem koukal po 306tkách a mohl jsem mít jednu nádheru 1.8 16V 1999 najeto 94000 v červený metle s klimou, abs, antiprokluz, vyhřívaný sedačky atd. prostě raketa v plný výbavě se serviskou, cena byla 95000,- bohužel jsem zjistil na zvedáku že to bylo rovnaný na stolici, bylo to trefený na předek tak z toho sešlo. Možná to bylo udělaný dobře ale do toho nevlezu.

[upravil dne 17/11/06 Radek Hurvajz]

kua, co mate vsichni proti autum rovnamy na stolici? dnes uz je takova technologie, ze bych se toho nebal.. jezdi to jezdi, no a co? hlavne ze to neni nejaky svarenec - slepenec, tak do toho bych taky nesel. Ale jestlo to je z jednoho kusu, nic neni noveho nebo neni zvelky zasah do konstrukce, coz rovnani na stolici neni ňarozdil od vareni a slepovani) tak neni co resit. Jestli se sechno chova tak jak ma, tak to neresim. a vubec mi nevadi ze jezdim v bouranym aute... jinak bych to nesehnal... nebo sehnal, ale schanel bych dlouho... holt trh ojetin uz je takovy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Přesně tak, než sem koupil 406tku tak jsem koukal po 306tkách a mohl jsem mít jednu nádheru 1.8 16V 1999 najeto 94000 v červený metle s klimou, abs, antiprokluz, vyhřívaný sedačky atd. prostě raketa v plný výbavě se serviskou, cena byla 95000,- bohužel jsem zjistil na zvedáku že to bylo rovnaný na stolici, bylo to trefený na předek tak z toho sešlo. Možná to bylo udělaný dobře ale do toho nevlezu.

[upravil dne 17/11/06 Radek Hurvajz]

kua, co mate vsichni proti autum rovnamy na stolici? dnes uz je takova technologie, ze bych se toho nebal.. jezdi to jezdi, no a co? hlavne ze to neni nejaky svarenec - slepenec, tak do toho bych taky nesel. Ale jestlo to je z jednoho kusu, nic neni noveho nebo neni zvelky zasah do konstrukce, coz rovnani na stolici neni ňarozdil od vareni a slepovani) tak neni co resit. Jestli se sechno chova tak jak ma, tak to neresim. a vubec mi nevadi ze jezdim v bouranym aute... jinak bych to nesehnal... nebo sehnal, ale schanel bych dlouho... holt trh ojetin uz je takovy....

Hm ale oni tvrdili že je nebouraný, bůh ví jestli nebylo ze dvou slepený, a bylo vidět rovnání na přepážce mezi motorem a kabinou, pak to za rok začne hnit a co s tím. A když sem mu povidal že to bylo na stolici tak na mě čuměl jako bych mu řekl nějakou novinku a povídá já nic takovýho nevim, tak jsem to ještě prolezl, ukázal mu zástřiky na hřídelkách stěračů a ty stopy po rovnání na ty přepážce a bylo, Děkuji nechci.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to potom takhle jo Jestli tvrdil, ze to bylo nebourany tak to bych od toho taky couvl. ja jsem se podival na nelicujci kapotu a zeptal jsem se, jestli to bylo bourany, a on ze jo. Jeste mi ukazal fotky, jak moc to bylo zboreny... rovnany pravy A sloupek (jak jsou panty) jinak nic. a strecha trosku vymlacena ven.. nebyl hnuta, takze v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

tak to potom takhle jo Jestli tvrdil, ze to bylo nebourany tak to bych od toho taky couvl. ja jsem se podival na nelicujci kapotu a zeptal jsem se, jestli to bylo bourany, a on ze jo. Jeste mi ukazal fotky, jak moc to bylo zboreny... rovnany pravy A sloupek (jak jsou panty) jinak nic. a strecha trosku vymlacena ven.. nebyl hnuta, takze v poho

No to sem mu taky povidal že jestli nemá fotky jak to bylo bouchlý, a von furt že to bouchlý nebylo a že ty otisky od stolice na prazích mužou bejt asi od heveru, a čumák celej stříkanej, to už pak mlčel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: AKCZ

Fajn cena.. je dobre vedet ze svoje mohu nabidnout pres dveste tisic haha :D

200.000 je aktualni tabulkova cena kancelare pojistitelu pro 306 S16 \'99 ;)

hmm..ale kdyz to zrusite tak tezko nejaka pojistovna vysoli 200K:nevim

[upravil dne 18/11/06 Tommy306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Marlin:

Co je špatný na narovnaným kovu? No, zhruba to, že pokud už to jednou změnilo původní tvar, tak už to změnilo i vnitřní strukturu. Takovej \"narovnanec\" má potom uplně jiný pevnostní charakteristiky. Sice to bude držet pohromadě, ale vydrží to mnohem míň než původní díl. Při havárce (nedejbože) by to bylo sakra znát. Z pevnostního hlediska je asi mnohem lepší vyměnit celý ohnutý díll za nový audělat novej svár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně muziky za málo peněz!! Radši to dojezdi,když sis stím dal tolik práce!Když něco takového děláš s autem ,tak je to sice zajímavé, ale musí ti být jasné , že až příjde jeho čas, tak ho musíš hodit ze stráně nebo darovat za přepis.Na tomhle bohatnou jen ti co to prodávají v obchodě na díly a ti co to kupujou jenom platí za \"originalitu\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...