Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konečně


Sova

Recommended Posts

Gratuluju :D:potlesk Já ti řikal pořád ať se na to Clio vybodneš :) Čoveče to sis nemohl vybrat jinou barvu :D:D No, ale co budu mít od teď dvojče :) Pak napiš jakou máš SPZ, udělám si kopii, aby věděla policie kam má posílat pokuty a kde brát body :D I když si mi nasadil brouka do hlavy, na jaře proběhne poslední fáze \"od tuzení\" a drobných oprav laku. Že bych to změnil celý... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vám teda poreferuju;)

S vypětím všech svých psychických sil jsem uspěšně zvládl cestu do Práglu svým 11 Turbo(vždycky mám z D1 lufty zvlášt v 21 let starém autě:o:bojim) konkrétně Hostivař,sídliště Košík,kde na mě čekala zlatá Peggy:mrk koupil sem jí za 127.000,- .Prodávající byla žena kolem třiceti a jak mi sama sdělila GTI bylo její nákupní taškou:o:bojim což mě teda moc nepotěšilo...Zatím vše v pořádku až na nějaké mušky;):nevimBěhem 14 dnů na tom chci udělat rozvody aby to bylo sicher,nechci totiž dopadnout jak muj kamarád který si koupil v áčkách Alfu 166 vybod se na to a ted má na krku opravu za 50.000,-:P

Jinak parádní jízdní vlastnosti,řízení,podvozek a ten výkon prakticky v celém spektru otáček:potlesk:potlesk...A ten zvouček...bráška má Preludku 2.0 140 kobyl ale na tohle to absulutně nemá:cool:

No a hlavně je to \"nový\" auto,jsem si navykl na 11 Turbo,takže Peggy je pro mě něco jako Maybach:D

Jo jsem si vzpomněl...nefunguje mi rádio,je tam špatný kontakt,stavoval sem se s tím k autoelektřikáři,kterej mi řek,že momentálně nemá čas,ať se stavím zítra jen na to koukl a že to prý bude oříšek to rádio vytáhnout...všiml sem si že už se o to někdo pokoušel a zřejmě mu to nešlo protože jsou kolem nějaké šrámy od páčení,tak se chci zeptat jestli je na to nějaký figl:myslim

[upravil dne 22.11.06 Sova]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis mi nejde do hlavy ze je to 98\' a ma to predni naraznik z kulatyma mlhovkama a v barve (oba) ale listy ne, prahovy nastavce a nema ciry svetla (teda to divny neni ale kdyz to ma ty kulaty mlhovky) :nevim

[upravil dne 24/11/06 Ludweek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sova

Tak Vám teda poreferuju;)

S vypětím všech svých psychických sil jsem uspěšně zvládl cestu do Práglu svým 11 Turbo(vždycky mám z D1 lufty zvlášt v 21 let starém autě:o:bojim) konkrétně Hostivař,sídliště Košík,kde na mě čekala zlatá Peggy:mrk koupil sem jí za 127.000,- .Prodávající byla žena kolem třiceti a jak mi sama sdělila GTI bylo její nákupní taškou:o:bojim což mě teda moc nepotěšilo...Zatím vše v pořádku až na nějaké mušky;):nevimBěhem 14 dnů na tom chci udělat rozvody aby to bylo sicher,nechci totiž dopadnout jak muj kamarád který si koupil v áčkách Alfu 166 vybod se na to a ted má na krku opravu za 50.000,-:P

Jinak parádní jízdní vlastnosti,řízení,podvozek a ten výkon prakticky v celém spektru otáček:potlesk:potlesk...A ten zvouček...bráška má Preludku 2.0 140 kobyl ale na tohle to absulutně nemá:cool:

No a hlavně je to \"nový\" auto,jsem si navykl na 11 Turbo,takže Peggy je pro mě něco jako Maybach:D

Jo jsem si vzpomněl...nefunguje mi rádio,je tam špatný kontakt,stavoval sem se s tím k autoelektřikáři,kterej mi řek,že momentálně nemá čas,ať se stavím zítra jen na to koukl a že to prý bude oříšek to rádio vytáhnout...všiml sem si že už se o to někdo pokoušel a zřejmě mu to nešlo protože jsou kolem nějaké šrámy od páčení,tak se chci zeptat jestli je na to nějaký figl:myslim

[upravil dne 22.11.06 Sova]

Hmm origo radio? a nema 4 dirky na kazde strane 2? tak to ma origo philips u 306, staci tam strcit 4 hrebiky a vytahnou radio :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...