Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odstrikovace


milhaus

Recommended Posts

ahoj,kluci,mam problemy s odsdtrikovaci a nevim,co s tim.vubec nefungujou ostrikovace na PREDNI sklo.zkousel jsem prostriknout ovladaci packu pod volantem...ale je tam tak blbej pristup. . .pojistky v poradku,jediny,co me napada,ze by byl v haji ten motorek na odstrikovace...ono to po chvili fungovalo,ale pak zas ne.zkusil jsem jeste prohlidnout rele,ale ty jsou v pohode(zadny zoxidovany kontakty).nevite,co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

impact: od toho tu jsme :D:D

tu packu v pravo pritahni k volantu - predni ostrikovace, kdyz pootocis koncem prave packy o 3 pozice dolu, tak se pusti zadni ostrikovac. 405 ma ostrikovaci listu na steraci, to zn., pokud je tam nemas, ostrikovat nebude a nebude :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se zadním ostřikovačem má taky celkem problém, potřeboval bych tu černou plastovou věc, která kouká vedle stěrače z pátých dveří a je na něj zevnitř napojená hadička. Mám 205tku. Jestli ten čumprlík někdo z vás má, tak okamžitě koupím!!!!!!! Jinak vše v poho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...