Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde je Minimaxa?


Pucmeloun

Recommended Posts

Hmm, docela dlouho jsem ho neviděl ani na ICQ a to býval připojený skoro nonstop z mobilu. Asi má hodně práce, třeba je v cizině, třeba je aktivní na multipla klubu :D nebo něco úplně jinýho...

Ale jinak je lepší mít nehezké zimní gumy, než krásné letní :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny a i přesto, že jsem z klubu vystoupil, myslím si, že na klub rozhodně nezanevřu. A na srazech se někdy uvidíme. Každopádně vězte, že za mým odchodem z klubu není nic špatného ze strany klubu, ale je to moje rozhodnutí věnovat se činnostem, kde bude moje práce tak nějak víc vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Maximini:

Uff!!!!, už jsem si myslel, že se stalo něco, o čem sice nevím, ale co Tě nějak ve vztahu ke klubu negativně poznamenalo - jsem rád, že tomu tak není a věz, že pokud budeš chtít, tak tě na některém srazu přivítáme i bez piškota.

Rád bych, abys věděl, že si vážím Tvé NEMALÉ pomoci při organizaci dvou srazů v Červeném Kostelci, též vedu v patrnosti (a určitě nejen já) Tvou snahu o řešení některých problémů mezi vedením klubu a členskouzákladnou a samozřejmě i o podporu všech aktivit, které s klubem souvisí

UZAVŘU TO - PŘÁL BYCH SI V KLUBU CO NEJVÍCE TAKOVÝCH ZAPÁLENÝCH LIDIČEK JAKO JSI TY a to, že ses rozhodl ukončit své členství mě mrzí (nicméně to je vše, co s tím mohu dělat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda rána, že minimaxa není v klubu. Nějaké situace si bez něho nedokážu vybavit, jak se budou řešit (třeba nabíjení baterií do foťáku, za což ti minimaxo velmi děkuji).

Já teda doufám, že se někdy uvidíme... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Zdravím všechny a i přesto, že jsem z klubu vystoupil, myslím si, že na klub rozhodně nezanevřu. A na srazech se někdy uvidíme. Každopádně vězte, že za mým odchodem z klubu není nic špatného ze strany klubu, ale je to moje rozhodnutí věnovat se činnostem, kde bude moje práce tak nějak víc vidět.

Heeej, a z koho si teď budeme dělat srandu ??? Kdo tu nahradí tvůj sušák na ponožky.

NjN co se dá dělat. Ať se ti daří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... když Minimaxa vystoupil a když to tady v rámci svých možností alespoň občas sleduji...

Jak se to ale dělá, jak se platí příspěvky (a lze je platit z eBanky, kde mám odjakživa /té banky:-/ účet) apod.?

Omlouvám se, pokud je to tady někde napsáno, ale fakt nemám čas to tady někde dohledávat...

Luboš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...