Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žárovičky klima


bigosak

Recommended Posts

Původně zaslal: bigoš

Zdar pažouťáci. Jsem tu nový a hned mám dotázek. Výměna 3ks žároviček pod osvětletí ovládačů digi klima (skoro Tesla Holešovice za 3Kč) vyšla na 450Kč::myslim zda lze žárovičku z umělohmotného krytu vypájet a vyměnit jen žárovičku????

No měli by to být žárovky buď bezpaticový, ta patice jde sundat a mění se jen skleněná baňka, nebo je to vcelku s tou paticí a je to nabodovaný k těm plíškům, ty se mění celý. A mám dojem že tu někdo psal že jsou zaměnitelný. A vítej mezi námi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Díkes za odpověď. Takže u této klimošky jsou tedy výměnné jen s paticí nebo to aspoň tvrdí v servisu. Já jen myslel jestli někdo někdy nezkoušel vyměnit tyto pevné. Zdá si 450Kč trochu moc.:papa

No tyhle žárovky jsou snad ve všech autech , palubních deskách atd. jedna stojí asi 24kč, ta bez patice 10kč, zbytekm asi za práci, záleží na servise, některý učtují i 400 za hodinu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Tak hold Peugeot drancuje naše kapsy, jelikož naúčtovali podle katalogu 123Kč jen za žárovičky, práce byla asi 5minut.

Chce to neznačkovej servis, ale takovej kterej Peugeotum rozumí, pozor není to každej, na hlavní stránce P-C je seznam servisů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: bigoš

Tak hold Peugeot drancuje naše kapsy, jelikož naúčtovali podle katalogu 123Kč jen za žárovičky, práce byla asi 5minut.

Chce to neznačkovej servis, ale takovej kterej Peugeotum rozumí, pozor není to každej, na hlavní stránce P-C je seznam servisů

Je dobré se vždy zeptat na několika místech. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...