Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkušenosti se zimáky


NARTIN

Recommended Posts

čau všem, sháním zimáky 165/70 R13. Jaký byste mi doporučili? Ptal jsem se dost na Barum Polaris, který skoro všude označujou za nejprodávanější, ale v dost pneuservisech mě od nich odrazovali( že prej dost praskaj). Měl jsem vyhlídlý Firestone Winterhawk, ale teď jsem zahlíd´ dobrou cenu na Maxxis. Co třeba tahle značka?Máte někdo ňáký zkušenosti? Dík za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus, to je ťažko povedať na túto tému pretože každý uprednostňuje inú značku skús pozrieť testy. A hlavne si myslím, že rozhoduje cena. Tí nemajetnejší šoféri ak chcú ušetriť tak dajú prednoať lacným Noname plášťom. Dá sa na nich jazdiť ale kvalita ide bokom. Toť vše z mojej strany. Ja by som ti na zimu doporučil SAVA sú v licencii Good Year a to pomôže, majú skesenosti od nich pri výrobe. Ani Matador nie je zlý, ale skôr si zožeň už Matador Nordicca, sú úplne nové ale neviem, či už robia R13. V testoch ADAC dopadli dobre. čsfte fšetci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je to šumák - stejně mi dřív shnije auto, než zimní gumy.

Jinak bych tam dal cokoliv. Buď to jsou značkovky vyráběné v Maďarsku, nebo skoroznačkovky (Barum/Matador či cokoliv v licenci) vyráběné v Rumusku a na Ukrajině.(alespoň v mém rozměru)

Rozhodně ( a i za tu cenu) se vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...