Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 coupé


Stewi

Recommended Posts

Do 406 coupe se dávalo více motorů. 2.0 byly ve třech výkonových specifikacích 97kw, 99kw a 100kw. Pak se montovala i 2.2 tuším 116kw, ale co jsem koukal tak ta je vzácnost a myslím, že se do ČR vůbec nedodávala. Co se týče 3.0 ve dvou verzích 140kw a 152kw. Později se dodával i 2.2 HDI tuším něco kolem 100kw.

Co se týče loketní opěrky, jel jsem v jednom třílitru, interiér v kůži a měl opěrku uchycenou na opěradle sedadla takže předpokládám, že se coupátka dodávali s touto opěrkou... Já ji ale taky nemam a docela bych ji uvítal, hlavně na delší cesty...

Marek 1234 odkuď jsi? Chtěl bych tě o něco poprosit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to jsem ani nevěděl že bylo tolik 2.0 a je v nich nějakej rapidní rozdíl jestli máš 97kW nebo 99 atd.?A co čipování takovýho motoru dělá se to u nás?Já sice nejsem moc příznivce čipů protože bych se bál že se tomu pak něco stane,ale jen tak pro zajímavost.Jo a jsem z České Lípy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čipování atmosférických motorů nemá význam, možná u 3.0 se dá uvažovat o posunutí max. otáček a větším krouťáku, ale kw není kde vzít.... Takže vyhozené peníze....

MPavel: Pravda je, že v sedanu 3.0 jsem ji viděl, ale to auto bylo mrdka-))

[upravil dne 7/12/2006 Rebik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký máte kdo zkušenosti s maximálkou?Já jsem to zatím nikde brutálně nehnal ani tak nejezdím,ale zajímá mě na co ten 2.0i má.Přijde mi že auto je tižší ve 170 než ve 150 víc jsem zatím nejel ani jen tak asi nepojedu protože jak mám na tacháči nad 160 tak už jsem nervozní kvůli bodovýmu systému náhoda je blbec a nestojí to za to.Zatím jsem fakt s 2.0 spokojenej.Je mi 22 a tohle je teprve moje druhé auto předtím jsme měl ameriku Pontiac Fiero jestli to někomu něco řiká a to byla 2.5,ale jenom 100 koní a Felicie by mě dostala takže se to s tímhle nedá srovnávat ale máme v rodině i novýho Passata B7 2.0 TDI ten teda táhne líp to zase bych kecal kdybych řek že ne ale tohle táhne taky pěkně.No ale s čím se to nedá srovnávat to je A8 měli jsme 4.2 Quttro a to bylo nejlepší auto se kterym jsem asi kdy jel 300koní fakt paráda ale ta spotřeba 15l a potom se nám podělal tiptronic a šla na ukrajinu:)Ale jinak skvělý auto jezdil jsem s tím měsíc do školy a na to nidky nezapomenu.

[upravil dne 7.12.06 Marek1234]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem s tím jel nejvýš 180km/h. Nechtělo se mi to honit z důvodu jako u tebe. Náhoda je blbec, ale na druhou stranu už při téhle rychlosti by to bylo stejně jedno... Velice mě překvapilo, že motor skvěle táhne i při těchto rychlostech. Když to srovnám např. s BMW 2.0D tak to je chudák, ale to je zase diesel....

Už se těším až pojedu do Německa.... :D

[upravil dne 7.12.06 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marek1234

A jaký máte kdo zkušenosti s maximálkou?Já jsem to zatím nikde brutálně nehnal ani tak nejezdím,ale zajímá mě na co ten 2.0i má.Přijde mi že auto je tižší ve 170 než ve 150 víc jsem zatím nejel ani jen tak asi nepojedu protože jak mám na tacháči nad 160 tak už jsem nervozní kvůli bodovýmu systému náhoda je blbec a nestojí to za to.Zatím jsem fakt s 2.0 spokojenej.Je mi 22 a tohle je teprve moje druhé auto předtím jsme měl ameriku Pontiac Fiero jestli to někomu něco řiká a to byla 2.5,ale jenom 100 koní a Felicie by mě dostala takže se to s tímhle nedá srovnávat ale máme v rodině i novýho Passata B7 2.0 TDI ten teda táhne líp to zase bych kecal kdybych řek že ne ale tohle táhne taky pěkně.No ale s čím se to nedá srovnávat to je A8 měli jsme 4.2 Quttro a to bylo nejlepší auto se kterym jsem asi kdy jel 300koní fakt paráda ale ta spotřeba 15l a potom se nám podělal tiptronic a šla na ukrajinu:)Ale jinak skvělý auto jezdil jsem s tím měsíc do školy a na to nidky nezapomenu.

[upravil dne 7.12.06 Marek1234]

ja s tím jel 240km/h tachometrových... víc už se tomu nechtělo... Do 210 to zrychluje pěkně... pak do 230 to jde, ale na 240 to chce rovinku... njn, M3 to není :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

má najeto 525 000 km a jede jak hodinky.

Tak to rád slyším... Myslím si, že tento motor má velkou výdrž při dobrém zacházení (žádné studené vytáčení, pravidelná údržba apod...)

Ale mohl by být pružnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra vy všichni jezdíte jak prasata.... :cool::D

Já ho mam čerstvě od srpna tohoto roku... a pořád mi na něj někdo slintá, hlavně můj soused ho pořád vychvaluje.... :D Budu ho muset svézt....

S tím rádiem, zkus napsat SZ paul jane ten by mohl o něčem vědět....

[upravil dne 7.12.06 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak vlastně dopadl ten co základal tohle forum 406 Coupe?Zřejmně koupil uplně něco jinýho než scháněl to se mi taky stalo:)Strávil jsem asi týden na foru Citroenu konkrétně jsem uvažoval o Citroen C4 Coupe chtěl jsem uplně novýho,ale pak jsem si uvědomil že splácet auto s motorem 1.4 je docela blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...