Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 coupé


Stewi

Recommended Posts

@re: Tak na to tvoje autíčko bych se rád mrkl kdybych mohl. díval jsem se na fotečky a super barva i iteriér..... jenom z toho třílitru bych měl strach to živit já jak mám nějaký takový auto tak mi to nedá a dávám tomu a u benzínky se pak nestačím divit .... zvlášt po tom co ted mám dieselovou 106 a jezdím za 5,5 nafty by to byl šok... Ale kupátko je nádherný a ted už i za dostupný peníze, takže do toho určitě půjdu ale možná bych šel do dieselu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr106

@re: Tak na to tvoje autíčko bych se rád mrkl kdybych mohl. díval jsem se na fotečky a super barva i iteriér..... jenom z toho třílitru bych měl strach to živit já jak mám nějaký takový auto tak mi to nedá a dávám tomu a u benzínky se pak nestačím divit .... zvlášt po tom co ted mám dieselovou 106 a jezdím za 5,5 nafty by to byl šok... Ale kupátko je nádherný a ted už i za dostupný peníze, takže do toho určitě půjdu ale možná bych šel do dieselu

to je pravda, ono to nedá, když tam ten výkon je, tak proč jej nevyužít :D

Já bych diesiel nechtěl... už jen kvůli tomu zvuku a kouřovému efektu :bojim

jak jsem napsal, pokud máš cestu do Ovy, není problém se někde sejít.. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr106

Ještě jsem se chtěl zeptat od kterýho roku se vyráběl facelift 406?

První facelift tuším kolem roku 99/2000, ale ty nejnovější modely s novou maskou kolem roku 2002/03. Těchto se ale vyrobilo málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@re: No jo a jak se tak dívám tak sehnat coupe v dieselu je cekem problém... dvoulitry zase většinou nemají tu výbavu,.... tak nevím no 2002 jsem na netu skoro nevidel...... Do Ostravy jezdím skoro každej víkend kdybys mi dal telefom tak bych ti kdyztak zkusil cinknout jestli máš čas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr106

@re: No jo a jak se tak dívám tak sehnat coupe v dieselu je cekem problém... dvoulitry zase většinou nemají tu výbavu,.... tak nevím no 2002 jsem na netu skoro nevidel...... Do Ostravy jezdím skoro každej víkend kdybys mi dal telefom tak bych ti kdyztak zkusil cinknout jestli máš čas....

ok, není problém, 774 105 468...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: dry

Původně zaslal: MPavel

Kurňa jak je možné, že jsem tě nikdy nepotkal? Bydlím kousek od Hostivaře.... Co se někdy sejít a prodiskutovat nějaký ten srazík...?

Ja se tam ted uz pul roku moc nevyskytuju, a s casem to nemam moc dobry, tak bych navrhnul rovnou Coupe-sraz, co treba sobota 18/8 na Dzbane?

Tak pokud ma nekdo zajem, tak ja budu zitra pripraven se sejit na avizovany sraz. Dorazil by nekdo nekdo nebo se na to mam taky vykaslat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dry

Původně zaslal: dry

Původně zaslal: MPavel

Kurňa jak je možné, že jsem tě nikdy nepotkal? Bydlím kousek od Hostivaře.... Co se někdy sejít a prodiskutovat nějaký ten srazík...?

Ja se tam ted uz pul roku moc nevyskytuju, a s casem to nemam moc dobry, tak bych navrhnul rovnou Coupe-sraz, co treba sobota 18/8 na Dzbane?

Tak pokud ma nekdo zajem, tak ja budu zitra pripraven se sejit na avizovany sraz. Dorazil by nekdo nekdo nebo se na to mam taky vykaslat?

Já dorazím. Sice budu mít nějaký program, ale skloubím to s ním. Na kolikátou to dáme a kde přesně? Na džbáně to moc neznám.

to @re: Příjeď.... :(

[upravil dne 17.8.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Původně zaslal: dry

Původně zaslal: dry

Původně zaslal: MPavel

Kurňa jak je možné, že jsem tě nikdy nepotkal? Bydlím kousek od Hostivaře.... Co se někdy sejít a prodiskutovat nějaký ten srazík...?

Ja se tam ted uz pul roku moc nevyskytuju, a s casem to nemam moc dobry, tak bych navrhnul rovnou Coupe-sraz, co treba sobota 18/8 na Dzbane?

Tak pokud ma nekdo zajem, tak ja budu zitra pripraven se sejit na avizovany sraz. Dorazil by nekdo nekdo nebo se na to mam taky vykaslat?

Já dorazím. Sice budu mít nějaký program, ale skloubím to s ním. Na kolikátou to dáme a kde přesně? Na džbáně to moc neznám.

to @re: Příjeď.... :(

[upravil dne 17.8.07 MPavel]

to MPavel: Nebo to muzem premysit nekam bliz, treba parkoviste u Hostivarsky prehrady?

50°2'27.8"N; 14°31'43.55"E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dry

Původně zaslal: MPavel

Původně zaslal: dry

Původně zaslal: dry

Původně zaslal: MPavel

Kurňa jak je možné, že jsem tě nikdy nepotkal? Bydlím kousek od Hostivaře.... Co se někdy sejít a prodiskutovat nějaký ten srazík...?

Ja se tam ted uz pul roku moc nevyskytuju, a s casem to nemam moc dobry, tak bych navrhnul rovnou Coupe-sraz, co treba sobota 18/8 na Dzbane?

Tak pokud ma nekdo zajem, tak ja budu zitra pripraven se sejit na avizovany sraz. Dorazil by nekdo nekdo nebo se na to mam taky vykaslat?

Já dorazím. Sice budu mít nějaký program, ale skloubím to s ním. Na kolikátou to dáme a kde přesně? Na džbáně to moc neznám.

to @re: Příjeď.... :(

[upravil dne 17.8.07 MPavel]

to MPavel: Nebo to muzem premysit nekam bliz, treba parkoviste u Hostivarsky prehrady?

50°2'27.8"N; 14°31'43.55"E

Jo to je rozumný. Tak tam. A v kolik hodin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: jozefsv

nezda sa mi funkcnost vnutorneho spatneho zrkadla.malo by byt samozatmavovacie, ale neviem ako to ma presne fungovat.viete mi to popisat?mam to zapnute , kontrolka svieti a vecer ked ma auta oslnuju zo zadu tak to akosi nechce stmavnut.ako to vlastne ma fungovat?

má to fungovat tak, že viditelně zrcátko ztmavne a světla vozidel, které jedou za tebou, jsou vidět jen velmi slabě... reguluje se to podle světla... při pohledu na čelní okno, by měla u zrcátka svítit dioda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: jozefsv

nezda sa mi funkcnost vnutorneho spatneho zrkadla.malo by byt samozatmavovacie, ale neviem ako to ma presne fungovat.viete mi to popisat?mam to zapnute , kontrolka svieti a vecer ked ma auta oslnuju zo zadu tak to akosi nechce stmavnut.ako to vlastne ma fungovat?

má to fungovat tak, že viditelně zrcátko ztmavne a světla vozidel, které jedou za tebou, jsou vidět jen velmi slabě... reguluje se to podle světla... při pohledu na čelní okno, by měla u zrcátka svítit dioda...

no kontrolka svieti ale zrkadlu sa nechce stmavnut.ked som to kupil tak sa to vecer zatmavilo a rano spat odtmavilo.ale teraz sa mu akosi nechce.kde moze byt problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...