Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 coupé


Stewi

Recommended Posts

Původně zaslal: Cupé0wnAge

to je hezký porovnání.Já osobně mám 2.0 /98rok 97kw,max.220km(ne z kopečka:) ).0-100to zvládne i do 5vteřin.spotřeba 12 na 100km.Takže o nějakých 9litrech jak se někde na začátku zmiňovalo..hmm co bych za to dal.Jsem asi jedinej kdo má cupéčko v zeleně hráškové barvě.Není příliš oblíbená.Ale o to víc ji miluju:roker:D..chlapi případně scháním zpětný zrcátko s tou krásnou elektrickou vymožeností která Vám zatmavý zrcátko při svícení vozidla jedoucího za Vámi.Aby Vám to nevypálilo oči..zda-li víte co mám na mysli.

s tymi 5 sekundami si ma pobavil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cupé0wnAge

Právě že stopování proběhlo:Da to vedle mě seděla vyžraná kámoška..takže další zátěž...ten můj mazel je prostě nějakej rychlík...možná to dělá ten sportovní výfuk tlustej jak roura na ropu:aut

tak za kolko ma zrychlenie taky 3,0?za 3 sekundy?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Cupé0wnAge

Jsem asi jedinej kdo má cupéčko v zeleně hráškové barvě.Není příliš oblíbená.Ale o to víc ji miluju

Jedinej nejsi. Po Brně jezdí taky jedna ale ta má pod kapotou motor.

myslim že spotřeba u dvou litru mi uplně stačí a motůrek taky.Pro pražáka akorát:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Cupé0wnAge

Rád tě přesvědčim že 3sec no problemo:aut..sice trošku upravený na 400-500horse power,ale koho to zajímá že:roker 5101420079016009-tak od třetiny toho videa je zrychlení:P

[upravil dne 28.6.2007 Cupé0wnAge]

No jo, ale ve videu je 3.0 a ty máš 2.0

ano,však jsem taky reagoval na hlášku kolegy před tebou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cupé0wnAge

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Cupé0wnAge

Rád tě přesvědčim že 3sec no problemo:aut..sice trošku upravený na 400-500horse power,ale koho to zajímá že:roker 5101420079016009-tak od třetiny toho videa je zrychlení:P

[upravil dne 28.6.2007 Cupé0wnAge]

No jo, ale ve videu je 3.0 a ty máš 2.0

ano,však jsem taky reagoval na hlášku kolegy před tebou:D

nic nove som nevidel.bavme sa o klasickom 2 a 3 litrovom motore a nie o nejakych prerabkach.to moze mat kazde jedno auto ak o tom nevies.za 5 sekund 0 na 100 na klasickom 2,0 , tak to jedine ze ti to ta ozrala kamoska merala ked uz si bol davno rozbehnuty alebo si bol naliaty aj ty.prerabky na 400 a 500 koni si nechaj pre deti do skolky.o tom sa tu nikto nebavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Po delší odmlce opět zdravim kupátkáře, tentokrát s jednoduchym dotazem: taky vám jdou stěrače jen nadzvednout a ne úplně zvednout?

Jinak jsem na svym od vánoc najel 20000km a kromě vymeny tyci stabilizatoru tlumicu a toho že se rozloučil kompresor klimatizace naprostá spokojenost.

Milhaus69 mi navíc zprovozní palubní počítač, akorát tempomat zřejmě nebude tak jednoduchej, dráty jsou sice natažený ale motor nemá nějakou klapku či co.

Taky se objevila dalsi recenze, tak kdo muzete bodujte ;) , taky bych se nekdy mel dokopat k tomu udelat pekny fotky a pridat se...

Na zaver jeste jeden odkaz, vypada to ze se mame po dlouhy dobe zas nac tesit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dry

Po delší odmlce opět zdravim kupátkáře, tentokrát s jednoduchym dotazem: taky vám jdou stěrače jen nadzvednout a ne úplně zvednout?

Jinak jsem na svym od vánoc najel 20000km a kromě vymeny tyci stabilizatoru tlumicu a toho že se rozloučil kompresor klimatizace naprostá spokojenost.

Milhaus69 mi navíc zprovozní palubní počítač, akorát tempomat zřejmě nebude tak jednoduchej, dráty jsou sice natažený ale motor nemá nějakou klapku či co.

Taky se objevila dalsi recenze, tak kdo muzete bodujte ;) , taky bych se nekdy mel dokopat k tomu udelat pekny fotky a pridat se...

Na zaver jeste jeden odkaz, vypada to ze se mame po dlouhy dobe zas nac tesit.

Tak stěrače nejdou zvednout u žádný 406, Recenze je Rebikova bejvalka, psal to novej majitel, má ho chvilku a už recenze:o zkušenosti jsou to, ale dobrý docela a 308 rc už tu máme - )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dry

Po delší odmlce opět zdravim kupátkáře, tentokrát s jednoduchym dotazem: taky vám jdou stěrače jen nadzvednout a ne úplně zvednout?

Jinak jsem na svym od vánoc najel 20000km a kromě vymeny tyci stabilizatoru tlumicu a toho že se rozloučil kompresor klimatizace naprostá spokojenost.

Milhaus69 mi navíc zprovozní palubní počítač, akorát tempomat zřejmě nebude tak jednoduchej, dráty jsou sice natažený ale motor nemá nějakou klapku či co.

Taky se objevila dalsi recenze, tak kdo muzete bodujte ;) , taky bych se nekdy mel dokopat k tomu udelat pekny fotky a pridat se...

Na zaver jeste jeden odkaz, vypada to ze se mame po dlouhy dobe zas nac tesit.

stěrače jdou taky jen málo nadzdvihnout (stejně to je i na 406 sedanu)

Ta 308ma se jim povedla... vypadá moc pěkně, hlavně ten iinteriér :super

Já od vánoc najel cca 10tisic a neměnil jsem nic kromě krabičky sahar za 500kč z vrakáče... kupátka jsou spolehlivé... tak, snad jsem to teď nezakřiknul :D

Na tempomat se chystám, ale asi dopadnu jako ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mam od Vánoc najeto 15 tis. km mno a už jsem měnil takovejch věcí.... :D Ale teď šlape dobře, jen ten volnoběh trochu zlobí, ale chci nechat vyměnit krokáč. Tenhle měsíc pojedu na výměnu oleje a to se bude motorek mít. Mimochodem jsem koupil 6 litrů Totalu 9000 5w40 za cca 1200,-. To jest dobré, ne?

Jo, tempomat je výborná věc. Docela by se mi ale líbil adaptivní tempomat, abych se nemusel na dálnici už vůbec o nic starat... :) Hmmm, s jídlem roste chuť.

Stěračema taky mohu pohnout jen o kousek. Důvod mi není znám...

Jo a ještě jedna věc. Poslední dobou potkávám čím dál víc kupátek. Nejvíc se mi líbí, že se vždy zdravíme... Je to exkluzivitka...

[upravil dne 1.8.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...