Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 coupé


Stewi

Recommended Posts

Původně zaslal: dry

Tak pro zmenu resim zase problem, vcera vecer divny zvuky kolem rozvodu, nakonec to je nahon kompresoru klimatizace, prej se to musi vymenit cely, novej kompresor z druhovyrovy za 17000,-. Tak si na PP a tempomat budu muset pockat.

PS: @re: cet sem tvoji recenzi kacenky na moje.auto.cz , byl bych ji podporil, ale nechce se mi registrovat.

[upravil dne 8.6.07 dry]

Tak to je pech! Zkus vrakoviště, jestli nemají ten kompresor.

K te recenzi: jednou v noci jsem nemohl spát, tak jsem to tam sepsal... Třeba prezentovat i Peugeoty mezi tolika auty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena už je sice přijatelná,ale jde to o to jak je to s kvalitou a pak taky ta montáž to nebude žádná prd..l:)Ja osobne se do sveho auta nerad vrtam, muj nazor je ze jakmile jednou rozeberes dvere, sundas tapec atd. uz to nikdy neni jako z vyroby a kazdy znas urcite pozna ten zvuk rozebiranych dveri tak divne to drnci, nekoliktrat jsem se s tim setkal v autobazarech pri prohlidce auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další věc je užívání auta. Pokud bych ho měl na víkendové ježdění tak proč ne, ale na každodenní ježdění... Nedokážu si představit jak bych se z toho hrabal 10x denně... No a pak bych to taky mohl otočit na střechu a co pak....

Bral bych ty kola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Další věc je užívání auta. Pokud bych ho měl na víkendové ježdění tak proč ne, ale na každodenní ježdění... Nedokážu si představit jak bych se z toho hrabal 10x denně... No a pak bych to taky mohl otočit na střechu a co pak....

Bral bych ty kola...

jj kola jsou perfektní...

mně se ty dveře líbí, ale s praktičností to nebude zrovna nejlepší...

Spíš by to chtělo TURBO !!! :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: MPavel

Další věc je užívání auta. Pokud bych ho měl na víkendové ježdění tak proč ne, ale na každodenní ježdění... Nedokážu si představit jak bych se z toho hrabal 10x denně... No a pak bych to taky mohl otočit na střechu a co pak....

Bral bych ty kola...

jj kola jsou perfektní...

mně se ty dveře líbí, ale s praktičností to nebude zrovna nejlepší...

Spíš by to chtělo TURBO !!! :mrk

Asi tak nějak. :mrk Jenže to jsou pak investice.. A hlavně to musí dělat profíci, kteří vědí co dělají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že bychom se pěkne servali... :D

2.0 s turbem se nějaký dělal. Co vím, tak se dával do 405 a do starších 406, ale s těma 406tkama si nejsem zcela jist.

Zda jde turbo dodělat? No jistě, že jde. Jde všechno když se chce. Problém je v tom, že nestačí tam prostě prsknout turbo a jedeme. Musí se tomu taky přizpůsobit motor + předpokládám přenastavení řídící jednotky. No prostě voser nejvyšší. To si radši koupím tu V6tku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to me mrzi, to jsem nevedel.Uz chapu proc automat.No ale ja bych to bral i s automatem:) Meli jsme to v Audi A8 4.2 Quatro a vubec jsem si na to nestezoval a byl jsem v nekterych situacich rad ze to radi samo:)

Původně zaslal: genzer

Původně zaslal: Marek1234

Proč musíš mít automat?

Původně zaslal: genzer

ja potrebuju automat:papa

protoze jsem mel pred 5 lety autonehodu,byl jsem spolujezdec a odnesla to prava ruka,naraz bocne do stromu na me strane:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

to je hezký porovnání.Já osobně mám 2.0 /98rok 97kw,max.220km(ne z kopečka:) ).0-100to zvládne i do 5vteřin.spotřeba 12 na 100km.Takže o nějakých 9litrech jak se někde na začátku zmiňovalo..hmm co bych za to dal.Jsem asi jedinej kdo má cupéčko v zeleně hráškové barvě.Není příliš oblíbená.Ale o to víc ji miluju:roker:D..chlapi případně scháním zpětný zrcátko s tou krásnou elektrickou vymožeností která Vám zatmavý zrcátko při svícení vozidla jedoucího za Vámi.Aby Vám to nevypálilo oči..zda-li víte co mám na mysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...