Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak na central


spayy

Recommended Posts

prosim o radu koupil jsem si 307 rv 2002 a nejde mi centrala byl jsem v servisu a tam mi rekli ze mam smazanej nejakej kod v bsičku ze to prej nejde spravit jedine ze bych nekde zjistil ten kod nebo vymnenil celej pocitac.

A kdyz jsem odjel a prijel domu zamkl auto tak mi nezhas pocitac celou dobu mi svitil az do rana nevim cim to je nemohli to nejak posrat v servi:osu dekuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: spayy

prosim o radu koupil jsem si 307 rv 2002 a nejde mi centrala byl jsem v servisu a tam mi rekli ze mam smazanej nejakej kod v bsičku ze to prej nejde spravit jedine ze bych nekde zjistil ten kod nebo vymnenil celej pocitac.

A kdyz jsem odjel a prijel domu zamkl auto tak mi nezhas pocitac celou dobu mi svitil az do rana nevim cim to je nemohli to nejak posrat v servi:osu dekuji za radu

jestli tím \"nezhas počítač\" myslíš počítadlo km, tak to se zhasne několik sekund (nevím přesně, nikdy jsem to neměřil) po vytažení klíčku nebo zamknutí auta. Zkus to vypozorovat a uvidíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martinsk

Po otočení kľúča do polohy \"0\" sa vypne aj stredový display. Nemáš náhodou pokazenú spínaciu skrinku?

s Martinsk souhlasím. S tím displejem je to divné a co myslíš tou centrálou? Jestli ti to nedělalo před zásahem servisáků, tak je to jednoznačně jejich problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomasenkoslav

ak centrala = central. uzamykanie...lol....

to jsem si myslel taky, ale psal, ze normalne zamknul auto a to jinak nez centralem nejde. A pokud vim, tak se rika ten central a ne ta centrala :myslim Mozna by nebylo od veci oznacovat veci spravnymi jmeny a ne nejakym slangem

a nejlepsi bude, kdyz se k tomu vyjadri sam spayy

[upravil dne 16/11/06 jardas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci takze je to takhle kdyz jsem si koupil auto tak mi rekli ze central nejde tak zamykat budu jenom klickem rek jsem dobra mensi zavada pak jsem prijel domu a hned druhy den jsem jel i s kodovou kartickou do zn peugeot servisu tam mi to napichli a zjistili ze nejakej kod co je pristupovej ktery je v nejakym B.S.Ičku k ty centrale je smazanej a ze ho nemuzou zjistit a tak ze to nemuzou sparovat s tim klicem a ptaly se mne jestli mi jde nastartovat z druhym klicem zkusil to a slo to rika mi to je nejaky divny pak ale v zapeti mi rek ze by to chtelo vymnenit celej pocitac a pak to pujde cena cca 40000 rek jsem mu na to ze ne kvule centrale to nebudu mnenit pak jsem prijel domu chcip a na druhj den kdyz jsem sel do prace jsem zjistil ze mi sviti furt na pristrojovy desce pocitac co je presne ve stredu kde je ukazatel momentalni spotreby atd. pak uz jsem radsi do servizu nejel protoze by mohli to udelat jeste horsi takze nevim co s tim a kam s tim kdyz si nemuzou poradit ani v zn servisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: spayy

druhy den jsem jel i s kodovou kartickou do zn peugeot servisu

Po válce je sice každý generál. Tohle jsi měl udělat než jsi předal prachy a podepsal kupní smlouvu. Jak se někdo \"rýpe\" v řídících jednotkách bez potřebnýho vybavení a znalostí, stojí to za .... Zkus jiný servis, co řeknou tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po válce je sice každý generál. Tohle jsi měl udělat než jsi předal prachy a podepsal kupní smlouvu. Jak se někdo \"rýpe\" v řídících jednotkách bez potřebnýho vybavení a znalostí, stojí to za .... Zkus jiný servis, co řeknou tam.

rozhodně bych taky zkusil jiný servis a navíc v tom neúspěšném požadoval vrácení peněz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...