Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jen taková ptákovina


deeper

Recommended Posts

Včera mě napadla (ale dlouho jsem se bránil) zajímavá myšlenka. Mam doma asi tři notebooky a většinou na nich odešli LCD. Jeden má i zvukovku. Dal by se napojit na autorádio a používat to jako mp3 přehrávač? Odmontoval bych display a hodil tam malinkej Tušim asi 7 palců a celej hdd narvat muzikou. Myslíte že to je reálný??????? Nebudu tady rozepisovat co má za hardware, ale to neni problém, spíš myslim po tý stránce propojení rádia a zvukovky aby to trochu hrálo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vešel by se mi do kastliku:D Teoreticky. Rádio příjde na desítku a tohle by stálo pár stovek....... Hdd tam je taky slušnej tušim něco kolem 10GB to bych si v životě neposlech všechno co by se tam vešlo.......... s počem by byl problém hlavně udělat trafo na 220V a pak ty otřesy:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to deeper: jedinej a hlavni problem je s napajenim.... skoky nevadej, to mam vyzkouseny, ale kdyz ti de z baterie 12-16V, tak je potreba to hoooodne dobre stabilizovat...

to je hlavni prusvih, ten uz sem skoro doresil (previnutej AT zdroj), takze uvidime :)

PS: Hele, kdyby se ti v notebooku valely nejaky pameti, tak bych kdyztak koupil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobnýho mi udělal známej..... dálkový ovládání poče. Má to asi deset věcí a dá se to nastavit na jakejkoliv ovladač.

Ondra: S pamětí to je v háji....... V jednom mám 128 ale ten si necham a ten druhej je celej vykuchanej. Je tam jen deska:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem daval do auta cdromku z PC tak jsem taky resil zdroj. V nakym A radiu jsem nasel neco co prvne tech +-12 z Autobaterie vyhnalo na 18 a z toho stabilizovalo potrebnych 5 a 12V. Mozna bych jeste nekde nasel schema.

Ja to nakonec pro CDROMku nepotreboval, 5V jsem udelal stabilizatorem 7405 a to kolisani pres 12V pri dobyjeni CDromka v pohode snasi uz ji tam mam dva mesice a furt hraje :) . Ale zakladni deska u notase bude dost mozna haklivejsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabrio: Ty mi čteš myšlenky????? :o Zrovna včera jsme rozebírali že kdyby se koupila mechanina DVD/CD tak by se dalo na DVD médium vysmahnout kolem 4GB muziky + by na tom běhaly filmy. Normální mechanika se dá sehnat do 1500,- a přiojit jí tam přes dat. kabel...... Jenom by se musel koupit nějakej pořádnej LCD.... jenže 7palcový se pohybujou kolem 7-9 tis. Ale už mě to taky napadlo. Jenže pak abych se bál nechat to auto někde stát. Tady u nás se všechno moc rychle šíří a za pár dní by celý město vědělo, že si vozim v pegině nor?as s DVD a byl bych bez auta v lepším případě by mi ho někdo vybral:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase v jedničce pařil GT3:D:D Ale u nás jezdí Corado a to má udělanej nástřik ala Fast and furious a ten tam pouští i film, ale má tam minimálně 13 palcovej monitor. Vypadá to fakt suprově......... mě by stačil ten malinkej, a? je co dělat v zácpách:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...