Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zdravím


Jerome

Recommended Posts

Původně zaslal: Leitlik

Čagos !! Jo,modrá je dobrá. Jen se trochu hůř udržuje:( Ale když to opláchneš nějakou lepší aviváží na praní,tak se to trošičku dýl leskne !! Je to vyzkoušený.:super Přeji mnoho šťastných km.

ještě že sem nechodí můj synátor, ten chtěl modrýho pažoutíka a na MOU KRÁSNOU BARVU se kouká pohrdavě:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to můj synátor taky toužil po stříbrné ochcávce \"jako má strejda\" (služební), ale když se v tom projel, tak se od té doby bratránkovi chlubí, že máme pažouta i s \"tím oknem tam nahoře\".

No ale ta stříbrná má přeci jen jednu výhodu. Nemusí se tak často mýt, neb to bahno na tom není tolik vidět.

Zdraví

Luboš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leitlik

Čagos !! Jo,modrá je dobrá. Jen se trochu hůř udržuje:( Ale když to opláchneš nějakou lepší aviváží na praní,tak se to trošičku dýl leskne !! Je to vyzkoušený.:super Přeji mnoho šťastných km.

Ahoj a dík za zajímavý nápad :super Určitě to zkusím, no nevím, jestli ještě teď, jelikož nám u baráku neustále něco přestavují, takže tady máme hooodně bahna :bojim

A ohledně těch fotek mý \"šmoulinky\" ( tak jí nazvala má přítelkyně ), jsou focený telefonem, takže kvalita nic moc, ale alespoň na tomnejsou vidět ty OKOUSANÝ blatníky !!! Udělám foto a ukážu, tomu nebudete věřit. Zatím každý, kdo to viděl, tvrdil, že nic podobnýho nikdy neviděl.

Jinak ohledně S...., standardně chroupání od př. nápravy ( musím ale vyměnit stabilizátory ty už maj po 115000 km dost ), svěšený zadní stěrač ( nemohu ho vůbec sundat ), pískání silentblocků asi od výfuku ( když přidám i uberu plyn :grr ) , ale jinak jsem celkem spokojený, i když spotřeba by mohla být malinko menší, ale to je spíše tím, že se mi pořádně ani neohřeje cestou do práce ( jinak v průměru cca 8l/100km)

Teď mě napadl dotaz, zda někdo z Vás nezkoušel či neuvažoval o 6 rychlostní převodovce, tak by se na dálnici šikla.

Cus bus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...