Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sterace


oni

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

Mam tez problem se steracema. Ten u ridice me maly pritlak a resne v zornem poli nechava pas nesetreny. Zkousel jsem memit bumicky, ale bez vysledku. Je mozne vymenit pravy a levy sterac u 406????

no jasne ze je mozny je vymenit, stiratko drzi na rameni sterace takovou zaklapovaci svorkou, nekdy jde spatne rozebrat, ale kdyz zaberes silou tak to pujde a otevres ji, pak stiratko vyhaknes z toho haku ramena sterace a vymenis za jine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

jenze ja to ma do prahy nejakej kousek a zbytecne se mi tam jet nechce!!ze bych si tam nejdriv zavolal???nebo nebyl by tak nekdo hodnej a zjistil mi to???

tak si zmer jak dlouhy potrebujes a ja se ti tam stavim omrknout jaky maji dylky a eventuelne ti to i vyfotim, kdyz me s fotakem nevyhodi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

tak to je super!a pres boleslav nebo hradec nebo pardubice nejezdis vid??

ee, tam na tu stranu vubec, jezdim jen dolu na Vysocinu po D1, Humpolec, Pelhrimov ...

Ja ti zjistim tu znacku, jak se ty sterace jmenujou a kdyz bys je nesehnal nikde pobliz tebe, tak bych ti je treba poslal postou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to by si byl fakt hodnej,ja jsem sice z mlady boleslavi,ale do prahy se fakt nedostanumusel bych si to nejak udelat!!!hlavne bych te teda poprosil jestli by si mi zjistil jestli je teda maj!!treba teda v sobotu bych eventualne do prahy mohl!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Jeden pár gumiček do stěračů délka 70cm za 32,-Kč. :aut . Teď je budu měnit každý měsíc.:P:super:super:super:mrk

Co že je to za gumičky?? Aby to nebyli ty co se lisovali v Náchodský Rubeně a ted to lisuje TF Press, je to normalní kaučuková gumová směs založená na sazích, a je tak tvrdá že je vhodna tak do stěrek na okna pro uklizečky, a na to to bylo taky určeny, misto aby to stíralo tak to matlá vodu sem a tam:D Pokud je to něco jinyho, lepšího tak sem s tim. Kdo to prodává?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Bohumil

Jeden pár gumiček do stěračů délka 70cm za 32,-Kč. :aut . Teď je budu měnit každý měsíc.:P:super:super:super:mrk

Co že je to za gumičky?? Aby to nebyli ty co se lisovali v Náchodský Rubeně a ted to lisuje TF Press, je to normalní kaučuková gumová směs založená na sazích, a je tak tvrdá že je vhodna tak do stěrek na okna pro uklizečky, a na to to bylo taky určeny, misto aby to stíralo tak to matlá vodu sem a tam:D Pokud je to něco jinyho, lepšího tak sem s tim. Kdo to prodává?

Mám je tam dva měsíce a zdá se to být dobré. Zítra to nafotím a dám sem.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná mimo výseč, ale v \"Jak na to\" radijou zkontrolovat úhel pod kterým dosedá ramínko na čelní sklo. Je na to speciální nástroj s takovým úhloměrem :D

Jinak shánět gumičky na 206ku je docela radost. původní se mi rozsr... a nemoh sem sehnat nic jinýho než jakousi \"značkovou\" za 115,-. Chápete? jedna gumička za 115,-? Sice to stírá v pohodě, ale za ty prachy by to mělo snad i zvyšovat výkon motoru, ne?:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty samí jsem koupil teď v glóbusu za 39,- a jsou ve skříni. Nevejdou se mi do těch ramínek. Vůbec jsem si totiž nevšimnul, že jsou v takový umělý hmotě, do který se má ještě narvat to kovový. Celkově to je široký, jak prase a do těch ramínek to nenarvu. Já se rozhodl a na jaře si budu nechat měnit čelní sklo, pak koupím normálně origo na 406 od peugeotu i stím pořádným přítlakem, jak má být;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Tak ty samí jsem koupil teď v glóbusu za 39,- a jsou ve skříni. Nevejdou se mi do těch ramínek. Vůbec jsem si totiž nevšimnul, že jsou v takový umělý hmotě, do který se má ještě narvat to kovový. Celkově to je široký, jak prase a do těch ramínek to nenarvu. Já se rozhodl a na jaře si budu nechat měnit čelní sklo, pak koupím normálně origo na 406 od peugeotu i stím pořádným přítlakem, jak má být;)

No, nevím, ale tohle jsou samotný gumičky, žádná umělá hmota u toho není. Starý gumičky se vysunou z stěrátka, vyndají se z boku ocelové boční pera, ty se dají do nové gumičky a nasune se to z5 do stěrátka, ajeto.:super

Vlastnoručně jsem to přemontoval, takže to použít jde.:papa

[upravil dne 28/11/06 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...