Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406-je citit benzin uvnitr vozu


mirek03

Recommended Posts

Mě to jeden čas taky dělalo. Zjistil jsem po prohlídce, že jak je hadička u podtlakového potrubí regulátoru,tak byla ztvrdnutá a propouštěla. Tak jsem ten kousek vyměnil a od té doby je to pořádku. U teplého motoru se to špatně poznává, jelikož se stačí benzin vypařit. Je to cítit, i když se zvedne přední kapota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Přesně:super:super:super to je ona. Ale podívej se taky po ostatních hadičkách palivové soustavy.

Radek Hurvajz: to je tvůj krásně čistý motor?:myslim

A čí by byl?? Je můj, nesnáším naleštěný auta u kterých se pod zavřenou kapotou schovává umaštěnej špinavej motor, vždyť je to srdce celyho auta. Někteří právě na tohle zapomínaj. A nemyslete si že to pořád leštím, jednou za pul roku to vyčistím, a mezi tím když třeba kontroluju olej tak to otřu od prachu:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Přesně:super:super:super to je ona. Ale podívej se taky po ostatních hadičkách palivové soustavy.

Radek Hurvajz: to je tvůj krásně čistý motor?:myslim

A čí by byl?? Je můj, nesnáším naleštěný auta u kterých se pod zavřenou kapotou schovává umaštěnej špinavej motor, vždyť je to srdce celyho auta. Někteří právě na tohle zapomínaj. A nemyslete si že to pořád leštím, jednou za pul roku to vyčistím, a mezi tím když třeba kontroluju olej tak to otřu od prachu:D

Čím ho čistíš ten motor:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Přesně:super:super:super to je ona. Ale podívej se taky po ostatních hadičkách palivové soustavy.

Radek Hurvajz: to je tvůj krásně čistý motor?:myslim

A čí by byl?? Je můj, nesnáším naleštěný auta u kterých se pod zavřenou kapotou schovává umaštěnej špinavej motor, vždyť je to srdce celyho auta. Někteří právě na tohle zapomínaj. A nemyslete si že to pořád leštím, jednou za pul roku to vyčistím, a mezi tím když třeba kontroluju olej tak to otřu od prachu:D

Čím ho čistíš ten motor:myslim:myslim:myslim

Hadr, a nějakej čistič. Na škodofku jsem bral arvu, ale ta se musí spláchnout vodou, to tady není dobrej nápad. tak asi od Mafry nějakej čistič motoru, nakonec něco na plasty a je to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Co já vím, tak skoro každý čistič motoru se musí nechat chvíli působit a pak spláchnout vodou. Přesný název přípravku nevíš??? Motor máš pěkně vyfocení.:super:super:super

No z hlavy ted nevim, bylo to něco v mechanickym rozprašovači jen se to stříkalo a pak otřelo hadrem, ani nevim jaká to byla značka, jinak i Arva se dělá jen na hadr bez oplachu. Jo a to foto jsem dělal teď večer v dešti, tak dík za pochvalu:D:D:D Ale asi to bude tím že to už mám v ruce, jako to focení myslím:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...