Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lak do spreje podle kodu


Guest Ludweek

Recommended Posts

muzete mi nekdo doporucit prodejnu v praze kde mi podle kodu namichaj barvu a se vsim kolem ...plnic, tvrdidlo nebo co vse tam patri ..daji do spreje? pokud by to slo vyridit on-line tak by to bylo uplne nejlepsi :) a kdo ma s tim zkusenosti...tak jaky je nejmensi mnozstvi co muzou namichat a jak dlouho to ve spreji vydrzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak jsem nakonec nasel firmu pana simanka v praze 4 na strzi...pristup vstricny barva do deseti minut namichana ve spreji 400ml za 395CZK. spokojenost..ted budou listy pod svetlama \"jako\" nove :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Pak je ještě PPG ve Kbelích u křižovatky, jak je Svět mazlíčků. www.frauencolor.com

Ve Kbelích potom ještě míchají barvy v \"drogerii\" u tý hasičský nádrže, tam mi namíchali sprej podle barvy z kusu nárazníku, který jsem jim tam přinesl. 400 nebo 500 ml stálo 300,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Ve Kbelích potom ještě míchají barvy v \"drogerii\" u tý hasičský nádrže, tam mi namíchali sprej podle barvy z kusu nárazníku, který jsem jim tam přinesl. 400 nebo 500 ml stálo 300,-.

Jo, u Sikkense jsou taky dobrý, ale líp vycházim s paní od PPG a jejich barvy máme odzkoušený na letadlech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...