Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diaľkové ovládanie 306


ajven

Recommended Posts

Servus dríči, otec má problém s diaľkovým, neotvára,nezatvára a ja si už neviem s ním rady. Pozrel som si všetky príspevky tu na fóre o tom a chcel by som si niečo s Vami objasniť. Priladám fotku jeho ovládania. Je to infra ovládač? Lebo nikde tam nevidím ledku ako na ovládačke na TV. A ak je to rádiové tak potom zase som mu nevidel pri zrkadle hore na skle snímač. Ten by mal byť tam, nie? Alebo sa mýlim? Poraďte mi díky.

Info pre Vás: batéria vymenená. Predtýmmu to otváralo len zblízka, nie na diaľku.

[upravil dne 12.11.06 ajven]

post-0-14109595004119_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda měl infra , na klíči ledka je , snímač to mělo u prostředního \"zpětného\" zrcátka , taky si to otvíralo kde chtělo a pak klíč odešel uplně , výměna na rádio signál a otvírá to kolem 20 možná i víc metrů a spokojenost, ale otec má 206 na infra a ledku jsem na ovladači taky neviděl - no možná jsem jen slepej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

daj este fotku z druhej strany

prestalo to fungovat po vymene baterky?

Auto 2001, 1,9d.

Z druhej strany nič nie je. Inak má dve tlačítka jedno väčšie druhé menšie /na fotke nie sú vidno/ len mikrospínače.

Prestalo to fungovat uz pred výmenou baterie. Tu sme vymenili pre istotu. Obe sme premerali voltmetrom aj u hodinára.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Servus dríči, otec má problém s diaľkovým, neotvára,nezatvára a ja si už neviem s ním rady. Pozrel som si všetky príspevky tu na fóre o tom a chcel by som si niečo s Vami objasniť. Priladám fotku jeho ovládania. Je to infra ovládač? Lebo nikde tam nevidím ledku ako na ovládačke na TV. A ak je to rádiové tak potom zase som mu nevidel pri zrkadle hore na skle snímač. Ten by mal byť tam, nie? Alebo sa mýlim? Poraďte mi díky.

Info pre Vás: batéria vymenená. Predtýmmu to otváralo len zblízka, nie na diaľku.

[upravil dne 12.11.06 ajven]

já mám ten samej ovladač a taky tam ledku nemám a senzor je na skle pod zrcátkem a pokavaď vyndáš baterku(z ovladače)tak ho musíš znova aktivovat.zapneš zapalování na 2hou polohu a procvakáš oba knoflíky na ovladači pak vypneš zapalování a mělo by to chodit.tak sem to dělal já. pokavaď to nepude tak si nech někde zkontrolovat jestli ovladač vysílá a přijímač přijíma.

[upravil dne 12.11.06 Medion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus Medion, som rád že sa ozývaš. Presne taký istý typ auta a farbu otec má. :super

Skúšal som ich synchronizovať ale kľuče som väčšinou skúšal dať iba do prvej polohy. V druhej sa zapínaju aj žhaviče teda myslíš do tej?že? Tak v tej som tiež skúšal mačkať oba gombíky a nič. A teda keď bola batéria dobrá aj predtým ako potvrdil test na voltmetri tak typujem na chybu v prijímači alebo vo vysielači. Ale kde je ten prijímač v aute? Pod spätným zrkadlom otec nič nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Servus Medion, som rád že sa ozývaš. Presne taký istý typ auta a farbu otec má. :super

Skúšal som ich synchronizovať ale kľuče som väčšinou skúšal dať iba do prvej polohy. V druhej sa zapínaju aj žhaviče teda myslíš do tej?že? Tak v tej som tiež skúšal mačkať oba gombíky a nič. A teda keď bola batéria dobrá aj predtým ako potvrdil test na voltmetri tak typujem na chybu v prijímači alebo vo vysielači. Ale kde je ten prijímač v aute? Pod spätným zrkadlom otec nič nemá.

máš dešťovej senzor? když koukáš zepředu na přední sklo tak je na zrcátku jak senzor tak přijímač.viz foto:

post-0-1410959500455_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to vymejšlíte z apsycho ?:D

To je normální radiová dálka a radiová dálka NEMÁ naopak proti IR viditelný snímač.

Čili tohle je novější klíč s radiema a včetně ima.

Tu malou černou kostičku neztrať, jinak už nikam nepojedeš.

Chodilo to před tím normálně, nebo to nechodí od začátku ?

Jestli to před tím chodilo, tak vyměň baterku, pak vrazíš klíček do zapalování, otočíš do druhé polohy, zmačkneš na 10 vteřin, pak ještě jednou, vypneš zapalování a dvakrát zamkneš a odemkneš auto.. postup byl tuším jiný do R.V. 2001 a od r.v. 2001, tak zkus trošku pohledat.

Snímač a jednotka na IMO je ve středovém tunelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: vector

co to vymejšlíte z apsycho ?:D

To je normální radiová dálka a radiová dálka NEMÁ naopak proti IR viditelný snímač.

Čili tohle je novější klíč s radiema a včetně ima.

Tu malou černou kostičku neztrať, jinak už nikam nepojedeš.

Chodilo to před tím normálně, nebo to nechodí od začátku ?

Jestli to před tím chodilo, tak vyměň baterku, pak vrazíš klíček do zapalování, otočíš do druhé polohy, zmačkneš na 10 vteřin, pak ještě jednou, vypneš zapalování a dvakrát zamkneš a odemkneš auto.. postup byl tuším jiný do R.V. 2001 a od r.v. 2001, tak zkus trošku pohledat.

Snímač a jednotka na IMO je ve středovém tunelu.

Servus Vector,

ozývam sa podlhšej dobe ale stále to nefunguje. Píšem ti odpovede, že normálne to išlo predtým až do vtedy kým otec nevymenil baterku. On si myslel, že odišla, ale nová tiež nepomohla. Takže sme obe zmerali na voltmetri a boli obe dobré. Takže niečo sa muselo posrať v aute. Mňa len zaujalo, že otec nemá pod späťákom čočku na príjem ak je to rádio, preto som si myslel, že je to infra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

co to vymejšlíte z apsycho ?:D

To je normální radiová dálka a radiová dálka NEMÁ naopak proti IR viditelný snímač.

Čili tohle je novější klíč s radiema a včetně ima.

Tu malou černou kostičku neztrať, jinak už nikam nepojedeš.

Chodilo to před tím normálně, nebo to nechodí od začátku ?

Jestli to před tím chodilo, tak vyměň baterku, pak vrazíš klíček do zapalování, otočíš do druhé polohy, zmačkneš na 10 vteřin, pak ještě jednou, vypneš zapalování a dvakrát zamkneš a odemkneš auto.. postup byl tuším jiný do R.V. 2001 a od r.v. 2001, tak zkus trošku pohledat.

Snímač a jednotka na IMO je ve středovém tunelu.

Ak to dám do druhej polohy, potom ktoré tlačítko stlačiť na 10sek ? To váčšie alebo menšie? Ja som z toho paf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Ak to dám do druhej polohy, potom ktoré tlačítko stlačiť na 10sek ? To váčšie alebo menšie? Ja som z toho paf.

myslim, ze mas stejny problem jako jsem mel ja. baterka byla dobra, synchronizace nepomahala, z nefunkcnosti jsem podeziral klic i RJ. cely zadrhel byl ale v tom, ze klic se s RJ nejakym zahadnym zpusobem \"rozesel\" a bylo nutne jej znovu naprogramovat. k tomu je potrebna karta s kodem a autor. servis pežó.

ted mam DO na dvou klicich, pac me naprogramovali i klic, ktery jsem si sehnal, kdyz jsem si jeste myslel, ze muj origo je nefunkcni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...