Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

řízení 405


MaxMI16

Recommended Posts

tenhle víkend se mi cestou do Prahy stalo že při přidání plynu mi začalo vibrovat řízení a táhlo to doprava.Potom dokonce z kopce to vydávalo takový zvuky že sem myslel že je povolený kolo-nebylo ale pro jistotu sem ho sundal a zkontroloval brzdy-vše OK.Namontoval sem kolo zpátky a cca 100km bez nejmenších potíží.Pak se to začalo objevovat znova-přidám plyn-nic se neděje.uberu chvilinku cekam a pak to cukne s volantem-vpravo a pomalu se to zhorsuje.Kdyz sem stal na svetlech tak sem ze zvedavosti dal plnej pravej a pak levej rejd a ted se to tvari zase OK.Mam 3 teorie co to může způsobovat.1.)ložisko v kole je těsně před smrtí. 2.)uniká mi kapalina ze serva (hadice k orbitronu) a ted ji tam mam fakt proklate malo (sem s tim uz ale objednan do servisu) 3.)poloosa začíná sabotovat-mel jsem jí ale před 2 měsíci venku (výměna gufera v převodovce) a prachovky na kloubech nepoškozeny.Tak co myslíte kde bude zakopanej pes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O výměně samotného homokinetického kloubu bych uvažoval pouze v případě, že poloosu nejprve vyndám, rozeberu vnitřní - tripoidní - kloub (ten blíž k převodovce) a podívám se do něj, v jakém je stavu. Pokud už má znatelně vytlačené plošky, měním celou poloosu - pouze v případě, kdy by vnitřní kloub byl zcela OK, měnil bych jen homokineťák. Není větší legrace, než když vyměníte homokineťák, a zjistíte, že máte v pr... i tripoid - to pak vyjde dráž než rovnou vyměnit celou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

O výměně samotného homokinetického kloubu bych uvažoval pouze v případě, že poloosu nejprve vyndám, rozeberu vnitřní - tripoidní - kloub (ten blíž k převodovce) a podívám se do něj, v jakém je stavu. Pokud už má znatelně vytlačené plošky, měním celou poloosu - pouze v případě, kdy by vnitřní kloub byl zcela OK, měnil bych jen homokineťák. Není větší legrace, než když vyměníte homokineťák, a zjistíte, že máte v pr... i tripoid - to pak vyjde dráž než rovnou vyměnit celou...

tak to máš pravdu.:super a hlavně kdyby dal new kloub a za 14 dní by se mu vysypal ten druhej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...