Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poškozený VIN


Boob

Recommended Posts

Kdyz Vás kontroluje hlídka policie,stalo se Vám že by chtěli vidět VIN ? Ja jen kvuli tomu,že moje drahá polovička nevím jak to udělala,ale okolí VINu vyraženého na kastli čímsi poleptala,že to úplně vyžralo barvu.Z blízkosti je ještě celkem čitelný. A jelikož se mi zatím moc nechce na úřad aby mi přidělili jiný číslo (není čas)tak se ptám,jestli by to při kontrole mohlo moc vadit? Omlouvám se za kvalitu fotek,tento digitál je z doby kamenné.

post-0-14109595002294_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se do toho nechce moc drbat,abych to jestě nezhoršil.Maximalne to přejet bezbarvym lakem,aby to nezačalo ještě víc reznout. Myslíš že to na STK projde? Jestli jo,tak bych to dál neřešil . No a jestli ne tak budu muset na úřad....:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono de hlavně o to na jakýho narazíš debila:rollTřeba jako já.Ten člověk ktery my dělal evidenční kontrolu Vinko od Pežota asi neviděl nokdy a říkal že je to jasně přeražený.Sem to tomu dubovi vysvětloval pul hoťky a stejně nic:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ přesně,ještě se mě a myslím ani naší rodině nestalo,že by nám hlidka kontrolovala vinko,ale fakt je to o lidech,atd.......Jo a kdyby tady nebylo toho podle mě pojebanyho zakona o dovozu aut starsi 10let,tak plno lidi ty čísla převařeny nemaj!!!:xvul

Ještě že to museli žrušit,když tady mužou jezdit Š1000,100,120,Trabant,VAZ a podobný komunisticky znečišťovatele,tak proboha proč by tu nemohlo jezdi auto ktery ma většinou minimálně neřízenej katalizátor.....:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Boob

No mě se do toho nechce moc drbat,abych to jestě nezhoršil.Maximalne to přejet bezbarvym lakem,aby to nezačalo ještě víc reznout. Myslíš že to na STK projde? Jestli jo,tak bych to dál neřešil . No a jestli ne tak budu muset na úřad....:bojim

Servus, viem ako ti je. Obavy budú vždy ak niečo nie je ok. Takže zatiaľ to nejako neprežívaj a kľudne sa venuj autu a teš sa z jazdy. Súhlasím s tebou, že to prebehneš bezfarebným lakom. Skús kľudne aj manželkin na nechty. Očisti to technickým benz. a potom to nalakuj. Ak by si to pretieral farbou istou by to posudzovali ako prerážanie čísla.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...