Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alarm magicar a peugeot 307


menge

Recommended Posts

Prosim o radu ohledne tohoto alarmu, mate s ním někdo zkušenost ? a jaký je problem ho instalovat do 307 ky, popřipadě ma li někdo schema připojných mist ? dost by me to zajímalo. na strankach prodejců viz. http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=27

se někdo ptal na montáž do 307 ky a prej neni problem.

Když si alarm objednám u nich, dodají pravě zminované schema připojných mist. Rád bych si to prostudoval ještě před samotnou objednávkou.

predem děkuji za vaše rady a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, taky jsem se zajímal o něco takového. Vysondoval jsem něco a obtelefonoval pár kontaktů. Všichni doporučovali, jak o život. Pak jsem se začal zajímat o to, kdo mi to namontuje a ejhle. Kdybych byl někde od Ostravy, nebo Liberce, nebyl asi by problém. Tady se každý jen chytil za hlavu a prohlásil, že \"do 307čky NIKDY\". Jeden spolužák, (věhlasný autoelektrikář), se mi to snažil vysvětlit. Nejlepší asi bude si pořídit tarantuli.:(

Mě se nejví líbilo Portmon Key, nebo Cobra - Alarmy pro vozy s originálním dálkovým ovládáním, v kombinaci s GSM modulem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najväcsi problem s neoriginalnym alarmom v 307 je ten, ze moze generovat vela falosnych poplachov. Mne to autoelektrikar (inak macher na alarmy) vysvetloval v takom zmysle, ze za prve je v 307 vsetko robene cez pocitac, preto sa neda elegantne pripojit napr. na ovladanie centralu, blokovanie startovania atd. obist sa to da, ale je to vraj \"prasacka instalacia\". No a potom mi este hovoril, ze je problem s tym, ze BSI kazde cca. 4 hodiny pusta vlastnu autodiagnostiku (cele to trva vraj do 2 sekund) avsak vznikne pri tom pokles napätia v palubnej sieti a neoriginalny alarm, ktoremu to BSI jednotka nevie oznamit, ze ide robit autodiagnostiku s tym nepocita a spustal by alarm. Preto ma aj on poslal rovno do Peugeotu. Potreboval som totiz alarm kvoli havarijnej poistke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mj. proto (že sem se bál komplikací) sem šel do originálu. Ale názory se různí, bývá slyšet i to, že neoriginál je vždy lepší kvůli zlodějům atd. Jediný, co mně mrzí, je, že není dvoucestnej a nemá žádnej pager nebo tak. Tak proto ten dotaz.

Tobě dají slevu na alarm? Já jsem četl, že obecně dávají, i proto sem ho tam dal. Při dotazu do jednolivých pojišťoven mi ale všechyn odepsaly, že nedávají. Pouze zamykání páky a Sherlog. Jsou divní, podle mně třeba kombinace alarmu, zamykání pedálů a pískovaných skel je minimálně stejně dobrá, jako defend-lock.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

magicar alarm ma 45% poruchovost!!!! uz by som ho nekupoval aj ked som velmi chcel-odporucili mi to ludia ktory nerobia nic ine kazdy den ako montuju auto alarmi u nas v ZA!!!! takze tolko k tomu alarmu a k tej 307 ze moze spustat sama falosne poplachy moze byt daco pravdy ale zase na druhej strane kontrola neziadaneho odberu sa da na tych lepsich alarmoch vypnut!!! kamarat montoval alarm(uz neviem aky)do volva a to malo v lete funkciu udrziavania dakej teploty v aute a samo od seba si pustalo klimu a potom vlastne aj spustilo alarm :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som to tu vyššie písal. Chcel som domontovať Athosa od Jablotronu k origo alarmu. Maník mi povedal, že to nepôjde s origo diaľkovým a musel by som tam mať ešte jedno. Okrem toho aj iné problémy, že najlepšie by to šlo, keby som vyhodil origo alarm a dal tam len Athos. To sa mi zdalo ako zbytočne vyhodených 14 tis. (aj s montážou) tak som sa na to...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ahoj, nechci dělat reklamu, ale co se týče magicaru tak mohu jen doporučit. V loni jsem si koupil Magicar 9000 a dal ho do xsary a krom toho že mi dlouho trvalo než jsem našel ty správné dráty tak jen pohoda. A hlavně je tam luxusní pager, i na sídlišti perfektní komunikace s vozem. Krom toho je to levnější než cvokař,protože kdykoliv mě napadne tak kouknu na display a vím že auto existuje, případně provedu jednoduchou kontrolu stavu baterky v zimě nebo teploty, o vychytavkach jako dalkovem, strartu ani nemluvím. Ted si ji chci dát do 307 ale narazil jsem na problém: aby se mi alarm po odemčení do 30sekund opět nezalarmoval tak musí dostat impulz že se otevřely dveře. U běžného auta to není problem, napíchne se to na kontrolku otevřených dveří, ale u 307 se mi to jaksik nedaří, nemá už někdo tento problém rozlousknut??? dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu prepojeniu alarmu s central. zamykanim.

Je to ovladane pocitacom, co znamena ze do dveri ide len prikaz z BSI po zbernici (digitalna message), vo dveroch to spracuje \"pocitac\" a da povel k zamknutiu.

Obist sa to da tak, ze sa natiahnu kable z dveri priamo z motorceka zamykania do alarmu. Jednoducho povedane, napatie na motorceku je signalom pre zapnutie alarmu.

Ja mam alarm s GPS vyhladavanim cez GSM. Z autom komunikujem a alarm zapinam cez telefon. Absolutne ziadne problemy.

Doporucujem aktivaciu alarmu nezavisle na centralnom zamykani. Ak vam niekto odomkne auto, zaroven totiz deaktivuje alarm.

Fabricky alarm je pohodlne riesenie, ale vo vseobecnosti pre zlodejov nepredstavuje ziadnu prekazku.

Montaz dopoprucujem zverit skusenemu autoelektrikarovi ktory ma aj schemu zapojenia konektorov v BSI. Ak to zverite dakemu druzstevnikovi, budu vas cakat len problemy. V P307 je naozaj vsetko riadene cez PC, dokonca aj taka blbost ako osvetlenie kufra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nechci vám brát iluze ohledně GSM pagerů, ale slyšli jste už o GSM rušičce? Je běžně dostupná na internetu i u některých prodejců telefonů za pár korun a při jejím použití se vám žádný alarm nedovolá a ani nelze vysledovat auto pomocí GSM signálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, tak jsem uspěšně namontoval magicar do 307 a funguje to!!!! Přihodil jsem pro jistotu i náklonové čidlo a mikrovlny a zatím bez falešných poplachů. Pokud budete někdo uvažovat tak určitě doporučuji. Cena na internetu je okolo 5tis +1tis náklonové čidlo. Pokud jste trošku zdatní tak montáž zvládnete během 8hodin. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal by som si riadny pozor, co by som dal domontovat do novych aut. Moze to sice spolahlivo fungovat ale je to obrovsky zasah do elektroinstalacie auta ktora s niecym takymto nepocita. Minule som riesil jednu 206-ku ktora mala domontovany Magicar a prudovy odber pri vypnuti vsetkeho bol okolo 600-700 mA. Totiz pocitac motora zblbol natolko, ze nechal zopnute rele napajania sameho seba a bateria sa velmi rychlo vybijala. Takze na pripadne problemy s velkym prudovym odberom by som si dal obzvlast pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Dal by som si riadny pozor, co by som dal domontovat do novych aut. Moze to sice spolahlivo fungovat ale je to obrovsky zasah do elektroinstalacie auta ktora s niecym takymto nepocita. Minule som riesil jednu 206-ku ktora mala domontovany Magicar a prudovy odber pri vypnuti vsetkeho bol okolo 600-700 mA. Totiz pocitac motora zblbol natolko, ze nechal zopnute rele napajania sameho seba a bateria sa velmi rychlo vybijala. Takze na pripadne problemy s velkym prudovym odberom by som si dal obzvlast pozor.

To fakt žere 0,7A? tak to musím změřit, to jsi mě teď dost vystrašil??? Já mam v manualu klidová odběr okolo 20mA, Ale manualum se nedá věřit, tam si můžou napsat cokoliv. Tak jak budu mít čas tak to změřím a dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...