Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kam na výlet v ČR


Recommended Posts

Problém je v tom, že když otevřu menu v položce Baterie, musím do promptu napsat USB a teprve přes to se lze dostat k tomu USB a tam to najít. Je to vlastně skryté menu, které bez toho napsání se nezobrazí. Oni mi říkali, ať si radši koupím Samsung, jenže ten by byl řácky dražší a my ekonomové z profese.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, mmartinkovic napsal:

V mobile stačí nainštalovať Google fotky a pridať zálohovanie z fotoaparátu, či galérie. Po zapnutí dat/wifi sa salóniku na Google, ako bolo na predchádzajúcej strane a netreba nič pripájať káblom a nastavovať. A potom budú v Pc, prístupné odkiaľkoľvek. 

 

před 4 hodinami, mmartinkovic napsal:

V mobile stačí nainštalovať Google fotky a pridať zálohovanie z fotoaparátu, či galérie. Po zapnutí dat/wifi sa salóniku na Google, ako bolo na predchádzajúcej strane a netreba nič pripájať káblom a nastavovať. A potom budú v Pc, prístupné odkiaľkoľvek. 

Takhle se mi to nechová. Možná by to šlo takhle přeposlat jako e-mailové přílohy, nevím, o to jsem nestál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jako každý rok, rád bych pozval členy P-C na návštěvu otáčivého hlediště v Týně nad Vltavou. I když se představení konají v pozdním odpoledni hodinách a večer, lze během dne navštívit v okolí mnoho zajímavých míst. Samozřejmě, že nemyslím JETE:D. Mám namysli například ZOO Hluboká, zemědělské muzeum v Netěchovicích, technické (auta) v Pořežanech, vorařské muzeum v Purkarci, muzeum v Týn n/Vlt., zámek Hluboká a mnoho dalších velmi zajímavých míst. V okolí města, jsou velmi dobré cyklotrasy. Lze se podívat na místa, kde se natáčel film režiséra Zd. Trošky Kameňák. Taky je možnost plavba lodí po Vltavě. Pokud je někdo rybář, tak může si zachytat na Vltavě nebo na Hněvkovické přehradě. Neberte prosím můj příspěvek jako reklamu, ale jako tip na celorodinní letní výlet.

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťamyslíš Krokodýlí farmu v Protivíně. Taky jsem tam byl a úžasné.

@Charlie 607kousek od rozhledny bydlím. Přiznám se, že jsem lodí z Týna ještě neplul, ale příroda okolo Vltavy je velmi pěkná a zajímavá. Přeji příjemný počasí. A Otáčivé hlediště neláká;)?

   

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 607 máš pravdu, že příroda okolo Vltavy je pěkná. Ať je to po levém nebo pravém břehu Vltavy a směrem k Hněvkovické přehradě (velmi dobrá cyklostezka) nebo na Kořensko (vyrovnávací přehrada). Mohu doporučit taky pěšky okolo Lužnice do Bechyně a zpět. Pokud je počasí, tak se lze i vykoupat. Od postavení Hněvkovické přehrady, se čistota vody zlepšila. Lze se vykoupat v Týně  Na Valše u Nového mostu a nebo na nábřeží. Lze si plout lodí (ceny nevím). Na týnském hřbitově jenapříklad  pochovaní český loutkař Matěj Kopecký a dalšší čeští buditelé a významný osobnosti. Návštěvu na Otáčivém hledišti, nebudete s dětmi litovat. Hrají i dětská představení viz program. I cesta na soutok řek Vlatvy s Lužnicí je příjemná. Milan F1 by mohl vyprávět, když byl před lety u mě na návštěvě. Tak jsem ho vzal pěšky na ,,poučnou" procházku. To měl jen Peugeot 306.
  Co se týká autobusové nebo vlakového spojení do Protivína, tak je velmi špatný od roku 1989:(. Sama o sobě je Krokodýlí farma v Protivíně velmi zajímavá a poučná. Mohu doporučit ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou a nebo i ZOO Větrovy u Tábora. Obě ZOO jsou velmi zajímavé+poučné a děti si užijí. Věř mi. Nezáleží na věku dítěte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OK406 Jasně, není problém. Měli ny jsme tam plout první týden v červenci, ale ještě přesně nevím kdy, v sobotu teprv vezu na vodu. Ozvu se až budu vědět přesně. Vody je zatím víc než dost, tak by to mělo klapnout. Taky se nám už ale.stalo, že jsme si naplánovali Týn a den před vyplutím uzavřeli Kořensko kvůli nedostatku vodu. Ale nečekej nic extra, už je to starší dáma - letos 39let, ale plně funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...