Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problém s přihlášením na fórum


Kvasky

Recommended Posts

V poslední době mi nejde se normálně přihlásit na fórum P-C. Vždy musím zaškrtnout \"Bezpečné přihlášení - lepší zabezpečení na veřejných počítačích\" jinak mě to vezme. Dřív to normálně šlo bez nejakých problémů. Používám Mozillu firefox

Nevíte čím to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: ondra

a neinstaloval sis tedka firefox 2.0? nedeje se to od te doby?

Mě to na Firefoxu 2.0 chodí beze změn .

[upravil dne 11/11/06 Radek Hurvajz]

mě též bez problému takže to nebude firefoxem ...

[upravil dne 11/11/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi neblbněte!

To sem fakt všichni budete psát \"Mě to jede\"? Jak tím asi dotyčnému pomůžete? Asi stejně, jako když se někdo zeptá na to, že mu nedobíjí 405-ka a vy mu napíšete \"Mně jo\"!

Kvasky: jsi zaregistrovaný i na klubu, takže se nepřihlašuj přes Forum, ale na hlavní stránce klubu.

Postup: odhlásit se z Fora, smazat cookies v prohlížeči a přihlásit se na hlavní stránce klubu. Tím bys měl docílit toho, že budeš přihlášen i na Foru (a to prosím pěkně bez zaškrtávání checkboxu \"Bezpečné přihlášení\").

Pokud s tím bude problém, dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Chlapi neblbněte!

To sem fakt všichni budete psát \"Mě to jede\"? Jak tím asi dotyčnému pomůžete? Asi stejně, jako když se někdo zeptá na to, že mu nedobíjí 405-ka a vy mu napíšete \"Mně jo\"!

Kvasky: jsi zaregistrovaný i na klubu, takže se nepřihlašuj přes Forum, ale na hlavní stránce klubu.

Postup: odhlásit se z Fora, smazat cookies v prohlížeči a přihlásit se na hlavní stránce klubu. Tím bys měl docílit toho, že budeš přihlášen i na Foru (a to prosím pěkně bez zaškrtávání checkboxu \"Bezpečné přihlášení\").

Pokud s tím bude problém, dej vědět.

No je pravda že se přihlašuju pořád přes hlavní stránku, teda jen pokud smažu cookies, jinak automaticky, pokud jsem se pokoušel přihlásit přímo tak mi to taky nikdy nešlo. Taky jsem se na to ptal když jsem nevěděl proč to nejde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Chlapi neblbněte!

To sem fakt všichni budete psát \"Mě to jede\"? Jak tím asi dotyčnému pomůžete? Asi stejně, jako když se někdo zeptá na to, že mu nedobíjí 405-ka a vy mu napíšete \"Mně jo\"!

Kvasky: jsi zaregistrovaný i na klubu, takže se nepřihlašuj přes Forum, ale na hlavní stránce klubu.

Postup: odhlásit se z Fora, smazat cookies v prohlížeči a přihlásit se na hlavní stránce klubu. Tím bys měl docílit toho, že budeš přihlášen i na Foru (a to prosím pěkně bez zaškrtávání checkboxu \"Bezpečné přihlášení\").

Pokud s tím bude problém, dej vědět.

Díky. Udělal jsem to podle tvýho postupu a už je vše v pořádku... Rada nad zlato. Díky:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...