Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

16ctky na 206


PJDefort

Recommended Posts

16 rezervu tam opravdu nenarves menil jsem vcera kola na zimu tak jsem to schvalne kvuli tobe vyzkousel :papa, jde tam 15 a jen tak tak, myslim ze s policajtama bys nemel mit problem , me stavi docela casto a rezervu nikdy videt nechteli, to spis kdyz uz tak budou blbe koukat na ty16 co ti budou vepredu vykukovat :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PJDefort

dobře dík za vyřešení legality...nechám rezervu 14ctku ale když bude kolize tak ji bude asi zajimavy pouzit k tem 16ctkam...je to vubec mozny s tim bezpecne jet...treba to nikdy nepouziju ale nahoda je blbec...

Taky uz jsem píchnul 16ku a na dojetí jsem použil 15\" rezervu... V TP mám orig. kola 14\" a rezervu (dojezdová) 15\". Tak asi nemusí rezerva odpovídat velikosti obutých kol na autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, jak uz zminil Pata, musi odpovidat vnejsi rozmer, resp. prumer pneu, ne velikost disku. To byste pak nemohli mit ani takzvane dojezdovky :D

kdo ji videl namontovanou napr na 205, tak to vypada jak kdyz ji cestou ukradli nekoho s fichtlem...

Ja taky mam na aute 15\" rezervu (zaplat panbuh za ty dary :) ) a jezdil jsem s ni mesic misto jedne 17\".

2PJ: v bezpecnosti neni problem... pro klid duse tam muzes hodit stejnou sirku pneu jako na ty 16\" ;) pokud se to tam vejde.

lepsi je ji hodit na zadek, ale v zasade to neni problem nikde. akorat bych pak nejezdil moc na hrane...

2upper: rikat muzou, co chteji, vzdyt ty kola na to auto patri.... ;) a jeste s originalnim logem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sak je to jedno...jestli jsou to 14\",15\" nebo 16\" - musi to byt prepocitany tak, aby to kolo melo stejny obvod jako u ostatnich velikosti rafku ( samozrejme sou tam milimetrovy rozdily - neni to vzdy uplne presne).

Akorat potom asi plati, ze cim vetsi rafek, tim vetsi sirka pryže (pneumatiky).

konkrétněji např na http://www.barum-pneu.cz/radce.html?PHPSESSID=5c3

Je tam i pokec o tom jak skladovat pneumatiky

[upravil dne 13.11.06 tanagy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...