Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motorek odstřikovačů


Leitlik

Recommended Posts

Před prvním mrazem jsem \"vyjel\" zbytek letní kapaliny(úplně až na doraz) a asi po dvou dnech jsem dolil zimní směs.Spustím stěrače a ono nic !!:o Stěrače stírají,ale odstřikovač nefunguje,ani zadní okno.:(Nemáte s tím někdo zkušenosti ? Moc dík za případné odpovědi !!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To isté som mal pred pol rokom. Je to špatný motorček. Na ňom sú také tesniace gumičky, cez ktoré sa časom (mne vydržal asi 3 roky)dostane voda až k napájaniu a motorček odíde. Skús pozrieť, či ti to nevypálilo aj poistku. Ak áno, tak je to na 100% ten motorček. Samotný motorček je neopravitelný, nový stojí asi 700-800 Sk a oprava nejakú 0,5 hod. Odvtedy funguje OK.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to rozebral a co to co to ??!! Voda zaplavila celej motorek ! Byl rezavej jak to prase.Očistil ,vyfoukal , namazal,vystřihl novou těsnící gumičku a šlape jako hodinky.:super Teď záleží jak dlouho,že ?:nevim Ale jinak Prco dík,měl jsi pravdu !:papa

[upravil dne 13/11/06 Leitlik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu to funguje taky jsem to musel dělat a dělal jsem to i kámošovi na Opliku- vše je úplně stejné i u forda jinak na fordáckým forů mají i detajlní návod na opravu včetně podrobného návodu, ceníku a fotek jdenotlivých věcí včetně toho na co si dát pozor při repasu za jiný motorek od modelářů:super Leitliku drž se je to super přístup k problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...