Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz


PavelVr

Recommended Posts

Taky jsem se po těch dýzlech trochu díval a myslím, že by bylo lepší jít do silnějšího HDI v modelu po faceliftu (tj. po r. výroby 2000). To ti ale 170 tis. asi moc stačit nebude, chce to aspoň 200. (k tomuto závěru jsem došel z různých příspěvků, osobní zkušenost nemám).

BTW - bacha na předmět dotazu - měl by vystihovat jeho podstatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

mel sem \"old face\" 406tku benzin a ted mam HDi - rv.2003 - zatim spokojenost

jen \"new face\" - se cenove pod 200.000,- neprodavaji - jedine \"bouracky\"...

Trochu přemýšlím nad úplně stejnou výměnou. Jaké jsou zatím tvoje pocity? (porovnání výkonu, spolehlivost, takové ty klasické neduch 406tek a tak)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

Původně zaslal: Sepp

mel sem \"old face\" 406tku benzin a ted mam HDi - rv.2003 - zatim spokojenost

jen \"new face\" - se cenove pod 200.000,- neprodavaji - jedine \"bouracky\"...

Trochu přemýšlím nad úplně stejnou výměnou. Jaké jsou zatím tvoje pocity? (porovnání výkonu, spolehlivost, takové ty klasické neduch 406tek a tak)?

-- mam ji teprve pul roku..

-- vykon vyssi, spotreba nizssi :D

-- krome vymeny rozvodaku a filtru s naplnema, jsem s tim nemusel do servisu /ale to dela asi to, ze je to jen tri roky stare auti/

-- spolechlivost je stejna, jen diky lepsi vybave je cestovani jeste lepsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PavelVr

Ahoj, mám dotaz. Chci koupit 406 diesel tak do 170tis. Který z motorů je nejspolehlivější, na co si dát při výběru pozor. 1,9TD 66, 2,1TD 80, nebo novější HDI 66, nebo 81 kW. Díky za radu.

Porušuješ pravidla clubu!!!! Viz: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules

Oprav svůj příspěvek nebo bude smazán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: PavelVr

Ahoj, mám dotaz. Chci koupit 406 diesel tak do 170tis. Který z motorů je nejspolehlivější, na co si dát při výběru pozor. 1,9TD 66, 2,1TD 80, nebo novější HDI 66, nebo 81 kW. Díky za radu.

Porušuješ pravidla clubu!!!! Viz: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules

Oprav svůj příspěvek nebo bude smazán.

Hmm, mam pocit, ze to asi kazdy druhy novacek... to aby sis tuhle odpoved dal do schranky, abys to kazdemu nemusel psat znova a znova....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Původně zaslal: Jirkap

Původně zaslal: PavelVr

Ahoj, mám dotaz. Chci koupit 406 diesel tak do 170tis. Který z motorů je nejspolehlivější, na co si dát při výběru pozor. 1,9TD 66, 2,1TD 80, nebo novější HDI 66, nebo 81 kW. Díky za radu.

Porušuješ pravidla clubu!!!! Viz: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules

Oprav svůj příspěvek nebo bude smazán.

Hmm, mam pocit, ze to asi kazdy druhy novacek... to aby sis tuhle odpoved dal do schranky, abys to kazdemu nemusel psat znova a znova....

;) no ale jiná možnost není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...