Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Starter P205


MareC3k

Recommended Posts

Zdravim, niekedy sa mi stava, ze po otoceni klucikom do polohy startovanie starter nepretoci motor hned, ale az za cca 1-2 sekundy, potom to zasa ide par tyzdnov v pohode a celkom nahodne to spravi zasa... dokonca vcera asi po 900km trase zastavim na pumpe a ked chcem nastartovat tak vobec nic, ani necvakne nic, len ticho. po roztlaceni a dalsej asi 200km jazde uz dalej startuje normalne... pritom radio hraje, svetla svietia, nepohasinaju vobec, takze baterka je OK, kably ku starteru su nove, kontakty vycistene aj vykonove aj ovladacie. starter som mal asi pred 3 mesiacmi cely vonku a cistil som vsetky kontakty a preletoval vsetky spoje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus dríči

akurát som volal s kamošom čo mal takýto problém na Felde. Ten mi poradil, že to robia na 90precent uhlíky. Ak by to bola cievka tak potom by to neštartovalo vôbec. Ináč môžeš skúsiť bez cievky ten štartér pripojiť na baterku na priamo a mal by sa točiť.

Naspäť k tým uhlíkom. Ak sa zastaví rotor na dva póly na uhlíky potom sa dá naštartovať ale ak sa zastaví na jeden uhlík potom sa neroztočí, Je to logické. Ak nemáš kontakt na oboch stranách tak sa neroztočí rotor štartéra. OK?;)

Vymeň ich a máš pokoj.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...