Jump to content
Sign in to follow this  
MareC3k

Starter P205

Recommended Posts

Zdravim, niekedy sa mi stava, ze po otoceni klucikom do polohy startovanie starter nepretoci motor hned, ale az za cca 1-2 sekundy, potom to zasa ide par tyzdnov v pohode a celkom nahodne to spravi zasa... dokonca vcera asi po 900km trase zastavim na pumpe a ked chcem nastartovat tak vobec nic, ani necvakne nic, len ticho. po roztlaceni a dalsej asi 200km jazde uz dalej startuje normalne... pritom radio hraje, svetla svietia, nepohasinaju vobec, takze baterka je OK, kably ku starteru su nove, kontakty vycistene aj vykonove aj ovladacie. starter som mal asi pred 3 mesiacmi cely vonku a cistil som vsetky kontakty a preletoval vsetky spoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servus dríči

akurát som volal s kamošom čo mal takýto problém na Felde. Ten mi poradil, že to robia na 90precent uhlíky. Ak by to bola cievka tak potom by to neštartovalo vôbec. Ináč môžeš skúsiť bez cievky ten štartér pripojiť na baterku na priamo a mal by sa točiť.

Naspäť k tým uhlíkom. Ak sa zastaví rotor na dva póly na uhlíky potom sa dá naštartovať ale ak sa zastaví na jeden uhlík potom sa neroztočí, Je to logické. Ak nemáš kontakt na oboch stranách tak sa neroztočí rotor štartéra. OK?;)

Vymeň ich a máš pokoj.:super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×