Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cvakání při odmrazování


Guest pepehoho

Recommended Posts

zdarec, pořídil jsem před časem zánovní 206SW, tak nevím jestli je normální, aby při zapnutí odmrazování zadního okna něco začalo cvakat jako spínání relé (někde pod volantem, asi v místě kde jsou pojistky a relátka). Předpokládal bych že by měla svítit pouze kontrolka vedle tlačítka a jinak klid, nebo se mýlím? díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Rele ti musi cvaknout - jinak to snad ani nejde a pokud se ti odmrazuje zadni sklo, tak co resis? :)

Kdyby jen cvaklo tak to neřeším to je jasné, ale ono cvaká neustále, okno se odmrazuje ale cvakání mě znervózňuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mozna to bude spatne to relatko v casovaci pro vyhrivani zadniho okna, je to takova zluta krabicka cca 4x4 cm a na vysku cca 6cm

je to ta krabicka, ktera je chybne oznacena jako rele steracu ( ta zluta uprostred fotky )

umisteni.jpg

[upravil dne 10/11/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no mozna to bude spatne to relatko v casovaci pro vyhrivani zadniho okna, je to takova zluta krabicka cca 4x4 cm a na vysku cca 6cm

je to ta krabicka, ktera je chybne oznacena jako rele steracu ( ta zluta uprostred fotky )

[upravil dne 10/11/06 Ferry]

dík za radu, zkusím na to mrknout, nevíš co stojí nové?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Jen bacha - mas 206tku a ne 406tku - nerikam, ze nejsou stejna, jen je mozne, ze bude uplne na jine pozici :)

neboj, zkusím zapnout a prstem nahmatat, kde to klape, třeba bude jen špatný kontakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Začal jsem v poslední době na 307SW pociťovat podobnou záhadu. Když jedu (upozorňuji, že venku bylo vždy min. 20 St. ) tak mi ve skřínce nalevo pod volantem cvaká jedno záhadné relé. Vždy zapne a po cca. 2 vteřinách opět vypne a tak se to opakuje velice nepravidelně. Někdy každou minutu, někdy méně...

Zajímavostí je, že když zastavím s puštěným motorem to přestane...

Máte s tím někdo zkušenosti, že by čert v elektrice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...