Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kola


tomyka

Recommended Posts

Ahoj,

já mám na 306 1,9 D break presne to, co chces koupit (lita 15´´ a 195/50 Michellin) . Nevim jak ostatni, ale ja s tim nemam dobre zkusenosti. Na vyjetych kolejich to dost plave, protoze jak se ta siroka guma dostava na hranu te vyjete koleje, ma to tendenci ustrelovat na opacnou stranu. Treba to neni tema kolama, ale me to tak prijde. Kdyz tam dam disky se 175/70 R13 tak je to vsechno OK.

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja mam zkusenosti presne opacne.... tam kde pegynka litala, jak hadr na holi, tak tam je ted mnohem klidnejsi a mnohem lepe drzi stopu....

ale par negativ to ma taky : nepatrne vetsi spotrebu, vetsi hlucnost (kvuli vetsi plose, ktera se styka s vozovkou) a na mokrzu si radsi davam mnohem vetsiho majzla nez na suchu.... Na mokru to jeste nemam poradne odzkouseny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je všechno pěkný, ale jak je to na TK? Koukaj se do TP, jaký gumy jsou předepsaný ? Páč na mou 306 jsou 15\" 195/55 a ne 195/50 ..... taky mám předepsaný 185/65 14\" a mám tam 186/60 14\". Za rock du na TK, tak by mě zajmalo, jestli budu muset nějak přezouvat....

PS vim, že se to tu už někde řešilo, ale mam kopr to hledat ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na TK to chce jet se zimnima kolama, da se i v lete, jim je to fuk, hlavne, ze sedi rozmer. jinak jsem mel na 206 XS 195/50/15, coz mam i v technicaku. Dal jsem tam ale profil 55, pred tim to drncalo a bal jsem se, ze v dirach poskodim hranu rafku. Ted je klid, auto jezdi jako po masle, mam vetsi obvod, coz mi vyhovuje, protoze jsem pridal i par koni. Na TK mi nic na to neřekli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...