Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumová krytka spinače vnitřního osvětlení


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Zjistil sem před časem že u dveří řidiče u mé 406tky chybí na spinači vnitřního osvětlení taková ta gumová krytka, gumovej klobouček s dírkou, chtěl jsem ji někde koupit ale zjistil jsem že prostě není. Dneska jsem jel okolo Auto Qualt v Choustníkově Hradišti, tak jsem se tam stavil a zeptal se jestli by náhodou tuto krytku neměli, po sdělení VIN čísla nějakému technikovi, který po několika radách od kolegy, co se dělá s myší u počítače,Cituji:\" nechte tu myš na pokoji a pište čísla\" to asi 3x, našel v katalogu že tuto krytku nelze objednat zvlášť a že si mám koupit celý spínač i s krytkou za 380 kč:bojim. No ochotou se mohli oba roztrhnout. Nemáte někdo náhodou tuhle gumovou krytku doma navíc. Dík

[upravil dne 9/11/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

nemas jednodussi si zajet na nejblizsi vrakoviste s Peugeotama a tam si nejakou tu krytku \"vyloupnout\"? Pokud si k tomu vemes nejaky dil, tak tohle je vetsinou gratis...

No možná jo ale nejbližší mám asi 35 km a momentálně žádnej díl aby se mi vyplatilo tam jet nepotřebuju. A chtěl sem aby tam přez zimu nelezla voda. Asi budu muset jet na ten vrakáč jen kvuli ty gumičce.:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...