Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co si prat?


aka

Recommended Posts

To by jsi měla vědět :D . Já jsem třeba skromná, mně by stačil: domeček s bazénem, tenisovýma kurtama a dalšíma blbostma, autíčko třeba 407 SW a pár miliónků na účtě. Ale vrátím se hezky na zem, ve skutečnosti si koupím nové žárovky do světýlek, abych lépe viděla na cestu :o , zadní stěrač a pár drobností a jsem šťastný člověk. Naštěstí mám jiné hodnoty, ufff :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Tak ja \"vecem\" darky nedavam. Jsou tu od toho, aby mi slouzily a ne naopak.

Sam bych si pral konecne trochu klidu (a taky bazen,...) :D

)

dej si klid v bazenu :aut i kdyz teda ted....kdyby byl venkovni a nevyhrivany.....:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si prat? po skole nejakou super praci, abych si mohl koupit bazenek, k bazenku domecek, k domecku auticko :D:D:D a pak bych kúpil děckám kolotoč :mrk:mrk:mrk :D:D:D

Aluška: koukam ze mas nejak problemy se spanim :roll U me zabira horke kakao, pekne lehnout do pelechu a nejaky pekny serialek na dobrou noc (zenaty se zavazky nebo cerveneho trpaslika :super)

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aka: bacha na Patu, aby to nebyl nejakej prevlecenej pan Kulinskej :D :D :D

Heledte, ja vanocni darek dostanu za 14 dni a proto letos Vanoce vynechavam. Pristi sobotu dojde s kufrem kocour a je mi jasny, ze doma zacne Kocourkov....

uz jsem koupili kockodrom (takove to priserne monstrum na drapani, hopsani, splhani, schovavani, atd. - kocourek to ma doma u mamky dvakrat, tak jsme holt taky koupili.

Jeste sehnat nejakou solidni kockotieru, aby nemohl chrapat v posteli (ale je mi jasny, ze tam skonci, a tipuju to na hezky uprostred :D :D :D)....

jinak uz si skoro nic nepreju: jen vlastni auticko, chjo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...