Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konektor k mobilu


oddie

Recommended Posts

Mám rychlý dotázek - mám udělanej alarm s napojením na mobil - starej Siemens x35 - a potřeboval bych k němu koupit konektor, abych to mohl propojit. Tedy, tušíte kde v Praze bych koupil konektor k tomuhle Siemensu, se všemi piny (klidně bych ustříhl i bondovku nebo nabíječku, ale ani jedno ty potřebné piny nemá :( ) ? Nechci půl dne obíhat obchody, proto se ptám, kam se dí jít najisto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samotny konektor se necha sehnat, ja je vzdycky kupoval od nejake firmy v Ostrave (ne a ne si vzpomenout). Bylo docela drazsi postovne, proto jsem jich bral vzdycky vic pro cele okoli. Podivam se, jestli se mi nejaky jeste nevali - urcite bych mel mit datovy kabel, ktery jsem uz nejmin 2 roky nepouzil, tudiz ho nepotrebuji. Jestli to je jeste aktualni, tak napis, jestli ho najdu, tak bych za nej nic nechtel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Samotny konektor se necha sehnat, ja je vzdycky kupoval od nejake firmy v Ostrave (ne a ne si vzpomenout). Bylo docela drazsi postovne, proto jsem jich bral vzdycky vic pro cele okoli. Podivam se, jestli se mi nejaky jeste nevali - urcite bych mel mit datovy kabel, ktery jsem uz nejmin 2 roky nepouzil, tudiz ho nepotrebuji. Jestli to je jeste aktualni, tak napis, jestli ho najdu, tak bych za nej nic nechtel.

nebylo to http://www.hadex.cz ? nebo http://www.gme.cz ? :super

[upravil dne 8/11/06 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Václavské pasáži na Karláku je vskutku malej obchůdek, už je tam asi 15 let, jmenuje se Compo, jenže šuplíček kde mívaj konektory na tyhle Siemensy už maj nějakou dobu prázdnej, a kdy se naplní nevědí. A sami je nakupují u Tipa Sadová - Opava, což je podobnej prodejce jako ostravskej Hadex, nicméně prakticky stejně z ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Mám rychlý dotázek - mám udělanej alarm s napojením na mobil - starej Siemens x35 - a potřeboval bych k němu koupit konektor, abych to mohl propojit. Tedy, tušíte kde v Praze bych koupil konektor k tomuhle Siemensu, se všemi piny (klidně bych ustříhl i bondovku nebo nabíječku, ale ani jedno ty potřebné piny nemá :( ) ? Nechci půl dne obíhat obchody, proto se ptám, kam se dí jít najisto...

mel bych doma jednu funkcni zakladni desku z C35ky, mozno i s dobrym dislplejem, jediny co nefunguje je sluchatko, coz by u alarmu asi nebyl takovej problem. Draty bys pak mohl pripajet primo k DPS, tak kdybys mel zajem tak se ozvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...