Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

!!! CHIPTUNING !!! -mrknete sem!


f3Rd@

Recommended Posts

Zdarec vsichni kdo mate zajem o chiptuning. Mrknete sem:

Sam mam zajem o uprau chipu a rad bych udelal nejakou hromadnou akci, aby byla zase zajimava sleva! Zatim do je docela predbezne. Myslim, ze nejlepsi to bude az na jare, jen bych chtel vedet, kdo by do toho taky sel, abych vedel, jestli ma cenu se vubec zabyvat nejakou hromadnou ucasti. Na zaklade vaseho zajmu kontaktuju tu firmu a zjistim podrobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Zdarec vsichni kdo mate zajem o chiptuning. Mrknete sem:

Sam mam zajem o uprau chipu a rad bych udelal nejakou hromadnou akci, aby byla zase zajimava sleva! Zatim do je docela predbezne. Myslim, ze nejlepsi to bude az na jare, jen bych chtel vedet, kdo by do toho taky sel, abych vedel, jestli ma cenu se vubec zabyvat nejakou hromadnou ucasti. Na zaklade vaseho zajmu kontaktuju tu firmu a zjistim podrobnosti.

Z hlediska práce je to lehčí jen, když je víc stejných jednotek. (ani aut, ani motorů, prostě přesně typu ECU)

6 je teda dost peněz, já teda tu drzost chtít 6 nemám, natož, kdyby toho přijelo víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vectore.. nechci nejak snizovat Tvou snahu o snizeni trznich cen chipovani motoru ale mam pocit ze tyhle penize za to chce vetsina lidi ktera se timto zabiva.. takze drzim palec ve snizovani cen na trhu chiptuningu :)

PS: Take se mi zda chipovani stale pomerne draha vec ikdyz bylo hur.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Vectore.. nechci nejak snizovat Tvou snahu o snizeni trznich cen chipovani motoru ale mam pocit ze tyhle penize za to chce vetsina lidi ktera se timto zabiva.. takze drzim palec ve snizovani cen na trhu chiptuningu :)

PS: Take se mi zda chipovani stale pomerne draha vec ikdyz bylo hur.. ;)

Já ti nevim, pokud budu mít třeba Wingalrace, nové CARsety a brzdu, tak je 6 s dokladem dobrá cena. Samozřejmě, pokud se nejedná o auto, které se upravuje natolik běžně, že pro něj existují vyzkoušené mapy, které se tam stejně jen šlehnou a nazdar.

Ve všech ostatních případech, je to akorát zlodějna.

Doklad je sice hezká věc, ale do účetnictvé ho nedáš a záruka na chiptuning je naprosto směšná. Ať to vysvětluješ, jak chceš, akorát legrace..

CCA do rv. 2000 jednotky nepodporují serial programing a musí se to dělat v programátoru, což je nejen časově náročnější, ale taky pěknej vopruz. Kromě toho to znamená, že se musí rozebrat jednotka a sahat do ní horkym vzduchem, což je trochu větší riziko, než píchnout do auta kabel, zazálohovat a přepsat.

Podle mě na starý střepy pez Turba se tak akorát vykašlat a nehrabat do toho, nestojí to za námahu a výsledek je nejistěj.

Jediné, co by možná mělo trochu smysl jsou Mi a S16 ve spojení s nějakejma radikálnějšíma úpravama, aby se to odladilo všechno najednou.

Jenže to je zas lepší koupit nějakou inteligentní řídící jednotku, třeba od Haltechu a ladít to za běhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

co se týče dokladu:

doklad dostaneš. A do účetnictví ho dáš. Na faktuře je to účtovaný jako oprava řídící jednotky motoru... :)))

Nemám Octavii Tdi, aby byly odzkoušené mapy k dispozici ve vesnické garáži.

Byl jsem tam s Mercedes ML 400CDi, Peugeot 607 2,2 Hdi, BWM 320dT.

To byly rodinný auta, ostaní známi měli taky 607, Mercedes E 320 CDi, Mercedes A 170 CDi.

Pro mě osobně to byla dobrá cena.

Taky jsem výš četl o ceně 5700 za nepřeplňované motory - ani jeden z mnou chipovaných motorú nebyl nepřeplňovaný. Vše diesle a ruzné variace hdi, Cdi atd..

Jinak cena za nepreplnovaný motor je cca polovina a níž turba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomko222

co se týče dokladu:

doklad dostaneš. A do účetnictví ho dáš. Na faktuře je to účtovaný jako oprava řídící jednotky motoru... :)))

Nemám Octavii Tdi, aby byly odzkoušené mapy k dispozici ve vesnické garáži.

Byl jsem tam s Mercedes ML 400CDi, Peugeot 607 2,2 Hdi, BWM 320dT.

To byly rodinný auta, ostaní známi měli taky 607, Mercedes E 320 CDi, Mercedes A 170 CDi.

Pro mě osobně to byla dobrá cena.

Taky jsem výš četl o ceně 5700 za nepřeplňované motory - ani jeden z mnou chipovaných motorú nebyl nepřeplňovaný. Vše diesle a ruzné variace hdi, Cdi atd..

Jinak cena za nepreplnovaný motor je cca polovina a níž turba.

No to taky nejsou žádný extra auta navíc maj výhodu, že je to skoro všechno 2000 vejš a ne 97-99 což jsou právě ročníky octávek co jezděj hodně po českejch silnicích a každej chce s TDi závodit.

Proč je cena za nepřeplňovenej motor nízká, když práce je na tom uplně stejně ? Protože by nikdo za těch pár koní tolik peněz nedal... 6 si můžou říct, protože se najde dost těch, který to daj, jinej důvod pro to neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

nasel jsem typka v Brne co to dela prej za 3500,- tak Bratislava zatim upada... Zajedu se za nim mrknout, dat s nim rec, abych vedel co a jak a jestli do toho trochu vidi (co jsem slysel, tak docela jo). Kdyztak dam potom vedet!

Můžu ti jedno auto z reklamních důvodů udělat za Fidorku, ale ČERVENOU, jinou nežeru :grr , ale nejsem týpek, jestli to nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Můžu ti jedno auto z reklamních důvodů udělat za Fidorku, ale ČERVENOU, jinou nežeru :grr , ale nejsem týpek, jestli to nevadí.

Nejak mi unika souvislost!! muzes to prosim vysvetlit? -pro nas mene chapave...

No to nevim, méně chápavý asi pojedou do Brna za 3500, nebo s dokladem za 6tku, chápavější scháněj červenou fidorku.

ALE jestli bude taková ta zašlá, potažená vyběhlym máslem, tak na to kašlu a hodim vám tam poloviční výkon. Málo co mě dokáže tak nakrknout jako stará a špatně skladovaná fidorka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu ti jedno auto z reklamních důvodů udělat za Fidorku, ale ČERVENOU, jinou nežeru :grr , ale nejsem týpek, jestli to nevadí.

Tak jsem si to takhle po ranu precetl, a uz mi to doslo! :D

Asi byla vcera nejaka spatna konstelace hvezd.. :myslim:D:D:D

Kazdopadne za fidorku se to vyplati!!!! Pro jistotu bych vzal dve, kdyby ta jedna byla vadna... ;)

[upravil dne 23/11/06 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Můžu ti jedno auto z reklamních důvodů udělat za Fidorku, ale ČERVENOU, jinou nežeru :grr , ale nejsem týpek, jestli to nevadí.

Tak jsem si to takhle po ranu precetl, a uz mi to doslo! :D

Asi byla vcera nejaka spatna konstelace hvezd.. :myslim:D:D:D

Kazdopadne za fidorku se to vyplati!!!! Pro jistotu bych vzal dve, kdyby ta jedna byla vadna... ;)

[upravil dne 23/11/06 f3Rd@]

No to by chtělo, ale už z pohledu na špatnou Fidorku sem hrozně znechucenej :) jinak víc Fidorek nerovná se větší výkon, bo mám vyzkoušené mapy a nebudu tam přidávat víc, než je zdrávo ani za karton Fidorek. I když takovej karton Fidorek.. hmmmm

No Nic :) jen chci upozornit, že zvlášť na HDi je asi milion typů řídících jednotek a některé jsou zvlášť pikantní a vypečené.

Teď chtěl nějaký blázen 2.2HDi na 807 prej co to pude... že dílů má dost a když se to rozletí tak neva.. Ještě to musíme doladit, jednotka hlásí, že turbo dává neuvěřitelnej tlak a vyhazuje chybu. Taky mi příde, že je tam míň nafty, než by mělo bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...