Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repasuje nekdo poloosy?


brko

Recommended Posts

Všechno, co se prodává po distribučkách za řádově pár tisíc, jsou zahraniční tovární repase. Nové je máloco. Ale pokud se ptáš vyloženě na českou firmu, která dělá tady v ČR repase, tak ano - Míra Glogar v Petrovicích u Sedlčan. Cena od litru výš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda měl jsem stejnej problém,ale nakonec jsem sehnal od Spidanu novou za asi 2300,- ale výměnou za tu mojí poškozenou mě stála asi 1800,-.Což mi přišlo v pohodě.V Petrovicích mi na telefonu řekly odhadem skoro stejnou sumu a možná i víc.Tak to už jsem šel rači do nový.Jediný co je asi důležitý u tý repasy nebé výměny je aby nebyla skroucená nebo hodně naražená.Já jí měl na dvě půlky a v pohodě mi to vzaly.Chtěl jsem si to udělat sám ale bohužel tu klec(triangl) zrovna na 205ku neprodávaji.

PS:Nák jsem si nevšimnul co máš za motor,já mám 1,8D tak je možný že to budeš mít levnější jestly máš nákýho benzína.Třeba 1,4 benzín se ani na repasy dávat neyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...