Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servo P 306 1.2


yexup

Recommended Posts

Původně zaslal: yexup

Ahoj koupil jsem 306 s motorem 1.2 44Kw. Zajimalo by mne zda se davalo servo k teto motorizaci ci nikoliv (moje nema). Prip. jakoukoliv zkusenost s timto motorem (tusim, ze se montoval i do 106). Diky ;)

No nevím, 306tek s tímhle motorem tu moc lidí asi mít nebude, oficielně se tu nikdy neprodávali a ani se to sem moc netahá, tenhle motor je podle mě na 306 moc slabej. Dokonce se tenhle motor neuvádí ani v knížce Jak na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No souhlasim, ze je to jakysi atyp. nicmene je uveden v dokumentaci k autu (nemecka prirucka). O tom, ze je slaby vubec nepochybuji. Jedinou prednosti je mala pojistka za povinne ruceni a relativne nizka spotreba. Navic me udivilo, ze ma auto original anatom. sedacky (jako 16), ABS, 2 airbag a schazi mu pro dnesni dobu zaklad coz je posilovac rizeni.:bojim

Asi nema smysl ho tam dodelavt, i kdyz uchyty jsou k dispozici.[

No nevím, 306tek s tímhle motorem tu moc lidí asi mít nebude, oficielně se tu nikdy neprodávali a ani se to sem moc netahá, tenhle motor je podle mě na 306 moc slabej. Dokonce se tenhle motor neuvádí ani v knížce Jak na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako tobě příjde 44kw jako hodně jo???mě to teda příde jako extrémě málo.nedokážu si představit jak s tim předjíždíš.třeba když jedeš za náklaďákem kterej ti rozráží vzduch a pak ho chceš předjet a vyjedeš vedle něj tak se musí auto zastavit.nevim jak pažouti ale když sem řídil fábku 1.4(44kw)tak sem si připadal jako když jedu na kole a pomalu nic sem s tim nemohl předjet ale traktora sem si dal.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) jo je to slaby - to nepopiram. Jelikoz jezdim sluzebni tak 306 mam jako takove \"zalozni\" vozitko na kratsi vzdalenosti.

Radeji nepredjizdim, mam ho teprve tyden....:super

Napriklad ted bdu menit kotouce, ktere jsou vsak s vnitrnim chlazenim, coz me u 1.2 dost prekvapilo. Mozna to je tim, ze je zde ABS a jsou jine trmeny nez na plne disky:(

Co nejake zkusenosti obecne z 306 (kastle, podvozek atd.) na co davat pozor. Budu vdecny za kazdy poznatek:papa

Původně zaslal: Medion

jako tobě příjde 44kw jako hodně jo???mě to teda příde jako extrémě málo.nedokážu si představit jak s tim předjíždíš.třeba když jedeš za náklaďákem kterej ti rozráží vzduch a pak ho chceš předjet a vyjedeš vedle něj tak se musí auto zastavit.nevim jak pažouti ale když sem řídil fábku 1.4(44kw)tak sem si připadal jako když jedu na kole a pomalu nic sem s tim nemohl předjet ale traktora sem si dal.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do 1,1 306ky mohlo být servo možná za příplatek, a dost možná ani to ne. Každopádně to není moc častá motorizace...

Jinak co se týče obecných věcí 306-tek, už toho tu byly popsány tuny - zadní náprava, brzdy, poloosy, svazky dveří... bolístek je dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...