Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zmenšení brzdového kotouče


KUBBACHER

Recommended Posts

Jenomže stočení hrany či srovnání házivosti není, pokud nepřekročíš minimální tloušťku, zásadní, otázkou je pouze, zda se to vyplatí. Ale zaměnit s tím zmenšení velikosti, kdy spoje chlazení jsou pevnostním prvkem kotoučů je věc druhá. A moje připomínky směřovala přesně tam kam Neonova, reaguješ na všechno a technicky je to o ničem. O osobních invektivách ani nemluvím...

Prostě kvalifikovaný řemeslník neprovede něco co ohrozí bezpečnost či spolehlivost nějakého technického prvku, aspoň u nás....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi to vyřešil..... -))

Medione je fajn, že jsou lidi tak aktivní jako ty, aspoň to fórum žije. Jenom tě upozorňuji, že některé přísěvky jsou tady i technicky škodlivé a tvoje se tomu občas blíží. Proto prosím s rozumem, ale možná by měl reagovat nějaký servismen či moderátor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KUBBACHERe, z jakého auta tam jsou brzdiče?

ty kotouče cos koupil jsou originál na to auto?

já jen, že pokud jsou to správné kotouče a přečuhují, tak velikost brzdičů bude menší něž od výrobce a tato úprava se mi jeví jako nebezpečná.

spíš bych to řešil výměnou brzdičů, než zmenšením kotoučů.

jinak na soustruhu to zmenšit půjde

[upravil dne 7/11/06 zoby]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: Rebik

Žádnej na hlavu neupadlej soustružník to nemůže udělat, co na to říct, riskovat neovladelnost auta kvůli dvoum tisícům? Medione obdivuji tvoji aktivitu, ale zkus si to po sobě někdy přečíst než dáš ENTER.

hele u nás to přetáčej i ve škodováckym servisu.a jakou neovladatelnost auta???????????ty seš upadlej na hlavu jestli si myslíš že když si zmenší průměr kotouče že je pak auto neovladatelný.jo a nevim jak ty ale já enter nedávám:bojim

Kua kua chlapi, Vy ste sa ako silno pustili do toho Mediona, Nie?

1. Nie som zastanca veľkých úprav, ale rád by som sa s donrým sústružníkom o tom porozprával, teda čo si myslí o tom on.

2. Za pokus by to stálo, ak teda ovšem nezaplatí veľa za úpravu kotúčov.

3. Mám dojem, že po úprave by na tú úpravu neprišli ani na STK.

Alebo sa mýlim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua kua chlapi, Vy ste sa ako silno pustili do toho Mediona, Nie?

1. Nie som zastanca veľkých úprav, ale rád by som sa s donrým sústružníkom o tom porozprával, teda čo si myslí o tom on.

2. Za pokus by to stálo, ak teda ovšem nezaplatí veľa za úpravu kotúčov.

3. Mám dojem, že po úprave by na tú úpravu neprišli ani na STK.

Alebo sa mýlim? hele já už mlčim protože nemínim čís ty deb**ní keci co proti mě maj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No docela živá diskuze se tu rozpoutala, ty koutouče jsou přimo na 605, všechny rozměry souhlasí, až na obvod, jinak včera jsem to dal soustružníkovi, který s tím má zkušenosti, takže to asi nedělá poprvé, jinak půl centáku je tolik, že to neohrozí žebrování koutouče, a brzdná plocha disku nebude nijak zmenšena, ten disk je zánovní. To je asi tak vše, zítra budu chytřejší kluci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KUBBACHER

No docela živá diskuze se tu rozpoutala, ty koutouče jsou přimo na 605, všechny rozměry souhlasí, až na obvod, jinak včera jsem to dal soustružníkovi, který s tím má zkušenosti, takže to asi nedělá poprvé, jinak půl centáku je tolik, že to neohrozí žebrování koutouče, a brzdná plocha disku nebude nijak zmenšena, ten disk je zánovní. To je asi tak vše, zítra budu chytřejší kluci.

a ty brzdiče jsou teda z čeho? jsou oproti původním menší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam je problém v třmenech, já mám Bendix a na ty původní byly Bosch, které byly pro větší průměr. Tak snad jsem to podal srozumitelně, ale jak říkám, až to namontuji a vyzkouším, tak napíšu výsledek, nechci teď dělat závěry, zase tolik tomu nerozumím:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KUBBACHER

Tam je problém v třmenech, já mám Bendix a na ty původní byly Bosch, které byly pro větší průměr. Tak snad jsem to podal srozumitelně, ale jak říkám, až to namontuji a vyzkouším, tak napíšu výsledek, nechci teď dělat závěry, zase tolik tomu nerozumím:super

No tak to bude možná lepší si příště koupit kotouče pro system Bendix, je to jedna ze základních věcí.

BOSCH/LUCAS, nebo Bendix.

Laždej jantar má dneska aplikační katalog, do kterýho se stačí podívat , když jdu koupit kotouče, tak se nejdřív podívám na auto... a , když se tam náhdou nepodívám, tak je dojedu vrátit a vezmu si jiný.

Kotouče sou vyráběné odléváním a je odstraněné vnitřní pnutí, soustružit je , je vždycky o hubu a prát je na vejšku není otázka dobrého soustružníka , ale zdravého rozumu.

Přední kotouče a ještě na těk těžkém autě a vymejšlíte hlouposti, divim se vám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Kua kua chlapi, Vy ste sa ako silno pustili do toho Mediona, Nie?

1. Nie som zastanca veľkých úprav, ale rád by som sa s donrým sústružníkom o tom porozprával, teda čo si myslí o tom on.

2. Za pokus by to stálo, ak teda ovšem nezaplatí veľa za úpravu kotúčov.

3. Mám dojem, že po úprave by na tú úpravu neprišli ani na STK.

Alebo sa mýlim?

hele já už mlčim protože nemínim čís ty deb**ní keci co proti mě maj

Nás taky nebaví číst tvoje odborné rady, jak si co nabastlit na autě. Doporučím ti pro začátek to co už učinili jiné a sice, že si máš po sobě přečíst, co napíšeš, než zmáčkneš ENTER.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar chlapi nevim co se tu furt kockujete je to jeho vec jestli natom bude jezdit ale ja bych natom radsi nejezdil bych prodal kdyz nepasujou a koupil spravny prece jenom brzdy jsou zaklad naco musi byt spoleh ale na takovou upravu bych fakt spoleh nemel prece jenom kotouce nejsou na paradu ale kvuli tomu aby se auto zastavilo :P az si nekdo natluce cumak a rekne asi jsem mel koupit opravdu ty kotouce co tam patri tak to uz je pozde :potlesk:mrk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nás taky nebaví číst tvoje odborné rady, jak si co nabastlit na autě. Doporučím ti pro začátek to co už učinili jiné a sice, že si máš po sobě přečíst, co napíšeš, než zmáčkneš ENTER. však to číst nemusíš a nenavážej se do mě.já do tebe taky nereju:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...