Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nesviti brzdy 205 ka


BobyD

Recommended Posts

A nezkoušíš náhodou brzdy bez zaplnutýho klíčku, alespoň u svý 205 jsem to hledal hroznou dobu, zvyklej ze škodárny že brzdy svítěj i když není klíček v zámku, pak jsem jezdil v domění že mi auto nesvítí když zabrzdím a ejhle v odrazu skla jsem si všiml že svítím. A nevím jak ostatním 205, ale mě brzdoví světla svítěj až je klíček v poloze před startem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommys

A nezkoušíš náhodou brzdy bez zaplnutýho klíčku, alespoň u svý 205 jsem to hledal hroznou dobu, zvyklej ze škodárny že brzdy svítěj i když není klíček v zámku, pak jsem jezdil v domění že mi auto nesvítí když zabrzdím a ejhle v odrazu skla jsem si všiml že svítím. A nevím jak ostatním 205, ale mě brzdoví světla svítěj až je klíček v poloze před startem

Mně taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pája Rybišár

u spinace brzdovych svetel-na telese pedálu brzdy........;)

Skús ten spínač obísť klasickým spôsobom t.j. len tie dva kábliky spoj nejakými kliešťami alebo šrobovákom,/ klasický skrat / ak to bude svietiť budeš vedieť, že je chyba v spínači.

Jednoduché nie?;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud sundáš ten spodní kryt palubky dá se tam dostat celkem lehce.

jsem ten spínač nedávno měnil, protože jsem měl opačný problém, světla mi občas svítila i když jsem nestál na brzdě.

taky záleží na nastavení toho spínače.

pokud je posunutý příliš k pedálu tak se nesepne. jsou tam 2 kontramatky a těmi se to seřizuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...