Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání 2007 - jaký termín?


Recommended Posts

Tak jsem před chvílí dohovořil s panem Ševčíkem, majitelem horské chaty v Mariánské u Jáchymova (nedaleko Ostrova nad Ohří a Karlových Varů), kterou mi doporučil vážený a milovaný předseda Medvěd.

Jelikož pan Ševčík upřednostňuje spíš týdení pobyty před víkendovými, má už jen jeden víkend volný a to někdy v první půli měsíce ledna. Přesnější informace budu vědět ve středu, ale bojím se, že zimním klouzáním využívaný únor bude na této horské chatě už plný.

Chci se vás proto zeptat, zda byste měli chuť a možnost přijet již nějaký ten víkend v první půli ledna a nebo má pořadatelský tým vymýšlet jiné možnosti a to až na únor.

Vím, že je to krátce po Jéžiškovi, oslavách nového roku, někteří můžete být v zahraničí na horách apod., což může být dost finančně náročné, proto budu moc rád, když mi zde vyjádříte své názory.

Věřím, že to zmáknete i bez ankety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná budu jediný, ale pro mě to problém je určitě. Nejen že to bude po Vánocích finančně náročné, ale budu mít celý leden zkouškové období. Kdyby to tedy bylo v únoru, bylo by to pro mě lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je to celkem jedno \"Neon se přizpůsobí\" ... ale únor bych preferoval raději ... když nic jiného, tak organizátoři budou mít více času na organizování a tak ... ;) na prosinec a leden mám akcí naplánovaných celkem dost, ale P-C sraz by měl kromě jedněch hor rozhodně přednost:super

Marcel505: jako nechceš mi tvrdit, že o zkouškovém období jsi nonstop zavřený doma ... naopak zkouškový je fajn, že se dá krásně relaxovat:D když nic jiného, tak alespoň o víkendu!

Nene nene ... neřukej už mi to - jako zkouškové přeci nemůže být důvot, že nepojedeš na 2 dny na sraz!!!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...