Jump to content
Sign in to follow this  
Vertex

Zimní klouzání 2007 - jaký termín?

Recommended Posts

Tak jsem před chvílí dohovořil s panem Ševčíkem, majitelem horské chaty v Mariánské u Jáchymova (nedaleko Ostrova nad Ohří a Karlových Varů), kterou mi doporučil vážený a milovaný předseda Medvěd.

Jelikož pan Ševčík upřednostňuje spíš týdení pobyty před víkendovými, má už jen jeden víkend volný a to někdy v první půli měsíce ledna. Přesnější informace budu vědět ve středu, ale bojím se, že zimním klouzáním využívaný únor bude na této horské chatě už plný.

Chci se vás proto zeptat, zda byste měli chuť a možnost přijet již nějaký ten víkend v první půli ledna a nebo má pořadatelský tým vymýšlet jiné možnosti a to až na únor.

Vím, že je to krátce po Jéžiškovi, oslavách nového roku, někteří můžete být v zahraničí na horách apod., což může být dost finančně náročné, proto budu moc rád, když mi zde vyjádříte své názory.

Věřím, že to zmáknete i bez ankety

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možná budu jediný, ale pro mě to problém je určitě. Nejen že to bude po Vánocích finančně náročné, ale budu mít celý leden zkouškové období. Kdyby to tedy bylo v únoru, bylo by to pro mě lepší.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mně je to celkem jedno \"Neon se přizpůsobí\" ... ale únor bych preferoval raději ... když nic jiného, tak organizátoři budou mít více času na organizování a tak ... ;) na prosinec a leden mám akcí naplánovaných celkem dost, ale P-C sraz by měl kromě jedněch hor rozhodně přednost:super

Marcel505: jako nechceš mi tvrdit, že o zkouškovém období jsi nonstop zavřený doma ... naopak zkouškový je fajn, že se dá krásně relaxovat:D když nic jiného, tak alespoň o víkendu!

Nene nene ... neřukej už mi to - jako zkouškové přeci nemůže být důvot, že nepojedeš na 2 dny na sraz!!!:papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

co znamena nekdy v prvni pulce ledna? :D

13-14 ledna nemam problem, ten vikend predtim nevim, asi by se to zkouslo, ale.... upresnis? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dnes budu volat, abych zjistil přesnější termín toho víkendu. Tak na týden si ho nechám podržet, poradím se s pořadateli a když tak ho příští středu potvrdím. Aspoň budem mít ještě nějakej ten den na popřemýšlení.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×