Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvuky po vypnutí klíčku


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Mám takovou otázečku, možná je to normální ale nevim, když vypnu u 406tky klíček tak po chvilce se zepředu někde ze strany co je ŘJ ozve zacvakání a pak něco jako když běří motorek asi 3 sec. nebo jako když se něco odvzdušňuje nebo odtlakuje. Dělá vám to taky, nebo mám něco co vy ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: breaksilver

No mne to pre zmenu krasne schrci,asi ako keby sa vysypali klince,uz viem co to je.Zotrvak dvojhmotak-kua fakt idiotsky vynalez...19000sk spapuska,ale buducemu majitelovi:mrk

tohle je něco jinýho, to udělá až třeba za 10 sec po vytažení klíčku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za prve jsi nenapsal ze to mas pod kapotou, napsal jsi \"zepředu někde ze strany co je ŘJ\" a přesně tam jsem šel i ja kdyz mi to zaclo delat. Tak ymi to tak pripadalo, aspon zevnitr auta. Ale kdyz jsem sel ven, tak jsem to slysel zevnitr. Popsal jsem tu zavadu uplne presne jako ty tady v servise. Chlapik se na me podivala rika: \"Tak ho nechte at se projevi, bud to odejde nebo neco odejde.\" A odesel LUCAS.

Ale jinak teda jako bych nic nerekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ellesar

Tak za prve jsi nenapsal ze to mas pod kapotou, napsal jsi \"zepředu někde ze strany co je ŘJ\" a přesně tam jsem šel i ja kdyz mi to zaclo delat. Tak ymi to tak pripadalo, aspon zevnitr auta. Ale kdyz jsem sel ven, tak jsem to slysel zevnitr. Popsal jsem tu zavadu uplne presne jako ty tady v servise. Chlapik se na me podivala rika: \"Tak ho nechte at se projevi, bud to odejde nebo neco odejde.\" A odesel LUCAS.

Ale jinak teda jako bych nic nerekl.

No tak, nemusíš mě hned sežrat:D Nemyslel sem to tak jak jsi to vzal.;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Devastator (divny nick, dufam, ze ho neaplikujej na Pezotika), sahary po vypnuti motoru sa spustia vtedy, ked mas relativne prehriaty motor a on ho potrebuje schladit a v zavisloti od teploty sa krutia ventilatory tolko, kolko je potrebne na schladenie. To dalsie "cukanie" robi aj mne, ale nevenujem tomu pozornost, pravdepodobne to bude prebytocne palivo, resp. tlak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...