Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Ach ta technika!!!


bigicek

Recommended Posts

Tak jsem se včera vracel domů a jelikož už svítilo žebravé oko tak jsem zastavil u OMV a vzal naftu pro svého pažoutka...a krasne si to metu domů a najednou se rožne kontrolka diagnostiky a na displayi se napíše UNBLOCKED DIESEL FILTER..Auto jelo ale dál a tak jsem to dojel domů a zastavil jsem až v garáži. Potom jsem to nastartoval a pořád to svítilo, ale po 5 minutách to zhaslo..V seznamu závad to není napsané (v tom PDFku) a tak nevím co by to mohlo znamenat!! Co jsem to tu procházel tak asi něco s tím malým zázrakem jménem FAP, který je uplně na nic pokud budou jezdit staré tatry a avie....Přemýšlel jsem i že by mohla být voda v naftě, neboť nafta je dneska kapitola sama o sobě a Hdi jsou docela na to náchylné, tedy alespon podle mé zkušenosti..už dvakrát jsem kvůli ni zustal viset, jednou i ve Slovinsku..naštěstí si to vždycky rozmyslel a zase jsem odjel jak se ta voda asi odpařila...tak mi poraďte, jak je to moc závažné a jak moc to ignorovat...

..jo a rád bych věděl, jaké jsou možnosti s tim FAP, je to rok výroby 2003 a mělo by se to prý měnit ale moc se mi do toho nechce vrážet peníze...dá se to prý i odstřelit úplně...

...a ještě jedna hláška... TOP ENGINE MAX, nebo neco v tomto smyslu..už si to moc nepamatuji jak to přesně bylo :mad:

díky moc :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIGI

...a ještě jedna hláška... TOP ENGINE MAX, nebo neco v tomto smyslu..už si to moc nepamatuji jak to přesně bylo :mad:

díky moc :aut

Bude to asi to, co to delalo mne, TOP UP ENGINE COOLANT LEVEL, nebo neco v tom smyslu, staci dolit trochu chladici kapaliny do expanzky a zmizi to. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIGI

Chladící kapaliny je tam akorád..mě se to stalo, když jsem to na dvojku hodně vytočil...jestli to nebylo oznamení od omezovače otáček :mad:

[upravil dne 4.11.06 BIGI]

A na kolik jsi to vytocil? To by me docela zajimalo kde ten omezovac zasahuje. Jeste jsem nemel koule na to jit pres 4500, mam pocit, ze to neprezije :D Ale melo by to jit az na 5500, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jauda

pokud si to jenom přeložím (http://slovnik.seznam.cz/sl.fcgi) tak mi vychází povolený naftový filtr. Ale mám benzín a ani u toho nevím kde je palivový filtr. Taky můžete poradit kde je. 2.0 100KW benzín. Dík.

ja mám info že palivové filtry majú niektoré benzíny v nádrži takže asi moc nahladaj :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...