Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolísání otáček


vernon

Recommended Posts

Já vím. Záleží na kvalitě benzinu. Já tankuji buď v Arexu ( Č.Budějovicích, Nemanická ul. mají \'OMV), nebo u Shell. A zatím dobrý. Když jsem zkoušel Shell-Power nebo \'OMV Blue 100 okt., tak to bylo jiné vlastnosti. Ale ta cena je neůnosná. Tankuji vždy plnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: vernon

Pomerne jednoduchý, ale v mém případě efektní recept na kolísání, potažmo chcípání. Zkuste nabrat natural 98 a uvidíte.

Skus priliať do paliva \" Fuel Injector\" prečistí to vstrekovače (existuje aj na benzín). Kolega mal podobný problém a teraz to šlape ako nové:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: OK406

Já vím. Záleží na kvalitě benzinu. Já tankuji buď v Arexu ( Č.Budějovicích, Nemanická ul. mají \'OMV), nebo u Shell. A zatím dobrý. Když jsem zkoušel Shell-Power nebo \'OMV Blue 100 okt., tak to bylo jiné vlastnosti. Ale ta cena je neůnosná. Tankuji vždy plnou.

já beru Na Dlouhý louce OMW nebo Shell,jednou jsem vzal taky 100 okt.BA,ale jak píšeš je drahý.

Tam je nejdražší z celých Č.Budějovic. A různé přípravky do paliva? Nevím, moc to mu nevěřím.:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...