Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapojení orig.rádia na CD-RD3


ajsik

Recommended Posts

Je nějak propojeno originální rádio RD3 , s BSI nebo s displejem ? Má v zadu 2xISO konektor a pak jeden takový hodně divoký s hodně špičkama...

měl jsem obyčejný model 206tky s hodinama, úspěšně jsem to překopal na displej typu B (palubák, hodiny, datum, teplota), i COM jsem obešel protože mám pravou páčku se záslepkou a přepínač palubáku mám v páčče jen musím vyměnit záslepku za klobouček s trnem z jiného COMu...

ale teď se právě chystám namontovat originál rádio a ovladač pod volant...jenže mimo dvou ISO konektorů tam žádné další konektory v palubce schovaný nejsou ... a kabelový svazek který jsem měnil aby mi jel displej typ B (i A)

se lišil jen v koncovce pro displej ... a žádné další konektory tam nejsou (mimo dvou pro osvětlení přihrádky spolujezdce - 1x žárovka + 1x spínač)

máte nějakou radu... doufám že mě nečeká montování dalšího svazku :-) ... ikdyž teď už by to mohlo jít snad jen z rádia do BSI ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek V.

Ta třetí divoká zdířka si myslím, že je k CD měniči;)

taky mám takovou teorii, ale ten ta třetí zdířka mě vyděsila :D ... uvidíme jestli má ještě někdo nějakou zkušenost :-)

akorát se mi moc nechce do peugeotu na překódování VIN v rádiu určitě si zato vezmou ranec :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Kerles

Původně zaslal: ajsik

problém vyřešen ... horní konektor je pro subwoofer a CD měnič

Ahoj,

schéma zapojení horního konektoru by nebylo? Nešlo by na to připojit mp3 player? Nezkoušel to někdo? Přes kazetový adaptér se to nedá poslouchat :(

Mp3 player mužeš připojit přes FM TRANSMITER , už se to tu řešilo, taky o tomu uvažuji, stojí od cca 300,- nebo jestli chceš ten kazetovej bazmek tak mám jeden na prodej;)

[upravil dne 26/11/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Díky moc za ten popis zapojení! Zkoušel jste někdo něco na ten vstup v horním konektoru připojit? Já se trochu bojim, že to radio na ten vstup stejně nepřepnu. Jde mi přepínat akorát mezi radiem a kazetovym přehrávačem a někde jsem četl, že to ten další vstup zaregistruje až když se na to připíchne nějaký sofistikovaný zařízení (třeba changer). Co myslíte?

BTW: U našich francouzských přátel jsem našel článek se zajímavym návodem na odpojení kazeťáku a vytvoření vlastního vstupu.

http://www.xantiaclub.cz/rservice.php?akce=tisk&cisloclanku=2006080001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 5 týdnů později...
Původně zaslal: ajsik

Původně zaslal: Radek V.

Ta třetí divoká zdířka si myslím, že je k CD měniči;)

taky mám takovou teorii, ale ten ta třetí zdířka mě vyděsila :D ... uvidíme jestli má ještě někdo nějakou zkušenost :-)

akorát se mi moc nechce do peugeotu na překódování VIN v rádiu určitě si zato vezmou ranec :myslim

ahojky asijik koukam ze co se tyce autoradia a ostatnich kabelu v aute atd. ze to mas zmakly tak te zadam o pomoc :. o nakodovani radia do ridici jednotky uz se toho psalo spousty takze opravdu kdyz jsem koupil v bazaru origo radio musel jsem do peugeota aby mi ho nakodovali na moje auto. ted sem si ale sehnal cd menic taky origo, normalne sem ho pripojil ale bohuzel nereaguje. cdéčka makaj normalne zalejzaji vylejzaji vsechno sviti ok ale nejde se mi proste na nej dostat nemuzu na ten menic prepnout ani z radia ani z ovladani pod volantem. tak se chci zeptat jestli je take nutne i menic nejak nakodovat nebo jestli by mel normalne makat. taky sem nekde neco cetl tady o nejakem CAN a VAN neco podle roku vyroby ale to je pro me spanelska vesnice. za kazdou radu dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

jasně že šlo ... jsou tam normálně linkové vstupy dá se koupit přimo kabel do toho konektoru a na konci jsou dva cinche ;-) jinak se z toho dá vytáhnout i signál pro zesilovač...

mohl bys to popsat nějak přesněji? Třeba konkrétně které piny jsi použil... :papa

a kde jsi koupil ten konektor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dusans

Když jsem Cd changer dával do mé 307 tak jsem musel do Peugeota a tam povolili CD changer v BSI jinak nepřepneš rádio na vstup CD changeru.Cena byla okolo 500,- Kč.Ve tvém 206 SW to bude stejné.

diky , tak ja tam zajedu, mej se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...