Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapalovací svíčky LPG


noradek

Recommended Posts

no ja tam ted mam primej filtr, kterej jsem dal zaroven se svickama, predtim jsem tam mel originalni filtr box a nejsem si ted uplne jistej, ale myslim ze s nim to taky nechtelo jit nad 5000 otacek, takze je mozny ze to svickama vubec neni a je treba ucpanej ten katalyzator ( ve stredu tam zkusim misto tohodle dat vymlacenej kat, kterej mam doma a dam vedet jak se to projevilo )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis prestavbu na plyn ? ta uz je hotova od roku 2001 a mam na tom najeto 60 tis km za tu dobu, bez jakychkoliv predchozich problemu, zitra tam zkusim dat stare svicky a otestuju jak se to bude chovat, pokud to bude stejne i s nima, budu chybu hledat jinde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove problem vyresen, kdyz jsem tam dal zpatky stary svicky a chovalo se to stejne, zustalo mi uz jen podezreni na vysypanej kat, ktere se dneska rano naplnilo, kdyz jsem ho vyndal z auta, vysypal jsem z nej hromadu malinkych kousicku te mrizky a nekolik vetsich kostek. Kdyz jsem tam dal uz vymlacenej prazdnej kat, jede to ted zase jako driv a motor po seslapnuti plynu bezi plynule a velmi ochotne az k 6000 otackam s citelnym zrychlenim v celem spektru, predjizdeni je ted jedna radost :D Ty svicky Brisk jeste zkusim namontovat zpatky, jak se budou chovat, ale to az bude trochu vic casu. dam pak vedet. zatim dik za vsechny podnety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Nejaka ceska firma vyrabi specialni svicky pro auta s LPG. Bohuzel si nevzpomenu na nazev. Davali to v autosalonu...

hmmm, studenteee, ale o tech se tu uz dobry tri dny bavime ;):D.jsou to ty svicky od Brisku v modelove rade Silver - cili se stribrnou elektrodou, ty jsou pro LPG, jak budu mit cas a vratim se ze zahranici, zkusim je tam jeste dat jak budou jezdit, ty moje popisovany problemy ale byly zpusobeny ucpanym katalyzatorem

[upravil dne 29/11/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska, kdyz jsem vymenil katalyzator jsem zkusil dat opet ty nove svicky Brisk Silver DR15YS a zatim to vypada dobry, auto je zivy od volnobeznych otacek az po 6000, akcelerace plynula bez zaskubu, volnobeh taky, momentalne mam nastaven odtrh 0.5mm, tak jeste uvidim jestli se to projevi na spotrebe a dam pak vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

tak jsem vcera vymenil svicky, dal jsem tam Brisk DR15YS s nastavenou mezerou 0.7mm. Ale auto ted jede hur nez predtim :( Motor ma dost divnej, takovej kovovej pridusenej zvuk a dost blbe se vytaci, predtim sel krasne bez znatelneho poklesu vykonu az k 6000 otackam a ted ho tezko dostanu nad 5000. Musim nekde sehnat merku na svicky a zkusim nastavit asi vetsi mezeru, kolik mate vy ?

[upravil dne 27/11/06 Ferry]

teď se mi stalo téměř totéž.. Vyměnil jsem svíčky (měl jsem tam BOSH), vzduch. filtr, palivový filtr (protože to moc žralo..) no a dal jsem tam BRISK DR15YC, protože jiné neměli.. No a hned se mi zdálo, že motor na volnoběh vynechává více než vynechával.. (Mam P405 v katastrofalním stavu) Za jízdy se to potvrdilo, při jízdě na pětku to pod 2 tis otáček děsně škubalo.. Teď jsem namontoval zpátky ty staré BOSHe a je to zase OK..

TAKŽE BRISKY NEBRAT !!!! (možná si nerozumí s řídicí jednotkou nebo spíše s indučkou.. přitom parametry i odpor mají stejné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u me bezi v pohode, u me byly problemy zpusobeny ucpanym a rozpadlym katalyzatorem a ted si nemuzu stezovat, jede s Briskama dobre jak na benzin , tak na LPG

Ono taky zavisi jakou nastavis vzdalenost elektrod, pokud budes mit moc velkou, nemusi to civka popr. kabely zvladat dodat takovy proud aby preskocila dostatecna jiskra k dobremu zapaleni smesi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...