Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyvažování pneu


Ferin007

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to teda, vetšinou i s nasazením na auto platím tak 420,- minimálně. A to si myslím že jezdím do levnýho pneuservisu.

[upravil dne 2/11/06 Radek Hurvajz]

To by sis musel udělat výlet do Kostelce, loni to stalo stejně, předloni 280,- :D Je to za komplet, přezutí i vyvážení! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sagic

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to teda, vetšinou i s nasazením na auto platím tak 420,- minimálně. A to si myslím že jezdím do levnýho pneuservisu.

[upravil dne 2/11/06 Radek Hurvajz]

To by sis musel udělat výlet do Kostelce, loni to stalo stejně, předloni 280,- :D Je to za komplet, přezutí i vyvážení! :super

Tak to je fakt pěkná cena:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...

Mám jednu technickou:

Jezdím ..jsem čerstvě po tlumičích,axiál.táhlech ,ramenech a vše je v pohodě....pak jdu přidělat nově úchyty v podběhu,takže sundám všechny 4 kola ...udělám podběhy....nasadím zpět kola..ale určitě jinak na náboj  než byly předtím....dotáhnu ručo a když vyjedu tak se mi chvěje  celé auto  od 90km/h a při 130 se vrátí vibrace....:roll

Že by sundání a nandání kol rozhodilo vyvážení...?? i když nesedí stejně jako předtím..??.....už se mi o těch vibracích i zdá....:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je otázka... Mně se kdysi na první 308 "rozvážila kola" po výměně kotoučů, vibrovalo to jak vzteklé, převážení kol trochu pomohlo, ale ne úplně. Časem si to sedlo asi sedlo a už to nevibrovalo prakticky vůbec.

Brácha má s C4 něco podobného, taky mu stačí sundat a nandat kola a auto vibruje... Známý ze servisu Škodovky mně říkal, že Škodovce stačí vyvážit kola fakt plus mínus, ale PSA vyvažujou na gram, že jsou ta auta hrozně háklivá... 

Na Thalii jsem kola ještě nevyvažoval co ji mám (3 roky), kola byla přehozená z předchozího ZX a ví bůh, jestli tehdá viděly vyvažovačku a vibrace nejsou žádné.

No a závěrem jestli mezi sezonami vyvažovat nebo ne - vždy ano, kdysi na Feldě drahé paměti se mně dokázaly přes zimu/léto speciálně Barumky ve sklepě rozvážit takovým způsobem, že se s autem skoro nedalo jet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíďo píďo věřím že stačilo kola nasadit na naboje jinak než před tím a je rozváženo.........na služební VW T5 můžu dělat celou sezonu s kolama psí kusy a pořád v poho....na mojí 307mu se jen křivě podívám a klepe se jak moje stará když jí řeknu že bude dneska večer sex....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas: To by musel být kotouč křivý, že by to při brždění kopalo až kam. A kdyby to bylo obvodové házení, tak se to zase nestáhne. A píšu, že převážení pomohlo, jen ne úplně.

Celda: Přesně tomuhle bych věřil taky, ono se mně to vlastně i stalo - kdysi jsem něco kontroloval, tak jsem sundal přední kola, dal zpět - a vibrovalo to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...