Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka brzd


Driver

Recommended Posts

Začala mě problikávat sdružená kontrolka ruční brzdy a brzdové kapaliny. Občas za jízdy problikne a zase zhasne. Brzdovky je tam přitom dost. Nevíte někdo zda kontrolka na opotřebení destiček je samostatná nebo je sdružená společně s tou ručkou a brzdovkou? A nemá 306 čidlo na opotřebení obložení i na zadních kolech (bubny)? Je ale divný že to problikne jenom když nebrzdím, kdyby to dělalo to čidlo na opotřebení destiček tak by to mělo svítit při brzdění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolka opotřebení brzdových destiček je žlutá a je to samostatný obvod jak praví McBen. Většinou je spojená kontrolka zatažení ruční brzdy a nedostatku brzdové kapaliny do jednoho signalizačního okruhu a pokud svítí červená kontrolka s (!) asi tímhle symbolem, je to spínač ručky, nebo snímač hladiny brzdové kapaliny na nádržce s brzdovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera dojel domu a kdyz prijizdim k baraku tak na me blikne \"(!)\" , rikam si ze by rucka ... a hovno stav brzdove kapaliny na rysce \"danger\", pritom jsem se pred tydnem dival a bylo tam hafo. Takze mam nekde asi pekny unik.

No ale nejvice me sere ze se budu o to auto soudit a nechci uz do nej dat ani korunu ... no uvidime ...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...