Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Téma věnované silničářům - zima 2006/2007


Fusion

Recommended Posts

A nez se ptat \"za kolik soli za gripen\" - bych se radeji zeptal \"kde jsou me penize, co ma vlada za dalnicni znamku, kam se podely me penize za povinne ruceni, proc kamiony pretezuji dalnice, proc stavime Kapsch, kdyz vime, ze je to spatna technologie, atd.\"

BTW: Jsem zvedav, co budete rikat, az na silnice, tak jako loni, musely nastopit i vojaci. Budete drzet hubu, nebo nadavat stejne jako na silnicare?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2BOSSCZ: i ty, bossi? to je tam u vas na orlicku nejaka moda nebo co :o

a k tem rozbitym silnicim - to, co jim nejvic ublizi je paradoxne sul a inertni material, kterej na ty silnice v zime vsichni chteji... pokud neni vylozene naledi, uplne by stacilo udrzovat silnice pluhovanim. jenze to by zase pulka mamlasu na letnich kricela, ze se na tom neda jezdit....

2omegaalfa: zajimava demagogie... nemecko je v EU uz pomerne dlouho, a presto silnice i vozovy park maji v uplne jinem stavu nez my...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak sleduji, tak se debata zvrhla úplně někam jinam, ale i já přispěji:

1. silničáři u nás nezaspali, hned jak jsem šel k autu, tak projeli dvě vozidla a solili jak o život.

2. příjezdová cesta k areálu kde sídlí naše firma byla rovněž zledovatělá a vzhledem k tomu, že je to dost prudký kopec, tak se skoro nedal vyjet (nebýt toho, že jsem pravou stranou vjel na trávu, tak bych ani nevyjel) - nikomu nemůžu mít za zlé, že to bylo v takovém stavu v jakém je, protože jestliže po té cestě denně projede 20 vozidel, tak nemůžu po nikom chtít, aby to bylo ošetřeno dříve než hlavní brněnské tepny.

3. debata, že máme to a nemáme tohle je úplně zcestná.

4. zajímalo by mě, v jakém oboru pracuje Sepp, když ví, že Kapsch je špatná technologie? Jak na to přišel? to je takovej odborník?

a končím :P

[upravil dne 2/11/2006 Trundik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem z JH do pracoviště s Jeanem, celá trasa byla v pohodě až na kousek z Lipolce do Dačic. Tam to bylo jak zrcadlo. Minimálně tři dny už hlásí, že bude změna počasí, že bude sněžit a mrznout. Co to udělá, když na nepromrzlý povrch silnice nasněží, nejdřív to trochu nataje a pak to zmrzne. Sněžit a mrznout začalo u nás včera večer. Co to udělalo se siničářema? .....................:potlesk Začali jezdit až to zmrzlo.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Jak to tak sleduji, tak se debata zvrhla úplně někam jinam, ale i já přispěji:

1. silničáři u nás nezaspali, hned jak jsem šel k autu, tak projeli dvě vozidla a solili jak o život.

2. příjezdová cesta k areálu kde sídlí naše firma byla rovněž zledovatělá a vzhledem k tomu, že je to dost prudký kopec, tak se skoro nedal vyjet (nebýt toho, že jsem pravou stranou vjel na trávu, tak bych ani nevyjel) - nikomu nemůžu mít za zlé, že to bylo v takovém stavu v jakém je, protože jestliže po té cestě denně projede 20 vozidel, tak nemůžu po nikom chtít, aby to bylo ošetřeno dříve než hlavní brněnské tepny.

3. debata, že máme to a nemáme tohle je úplně zcestná.

4. zajímalo by mě, v jakém oboru pracuje Sepp, když ví, že Kapsch je špatná technologie? Jak na to přišel? to je takovej odborník?

a končím :P

[upravil dne 2/11/2006 Trundik]

AD Kaps:

1) co muzes cekat o technologie, ktera vyzaduje postavit \"branu\" na kazdem sjezdu/vyjezdu - jen na D1 je to v prumeru kazdych 10km...

2) po postaveni a zprovozneni systemu, musis nejprve spaltit veskere naklady na stavbu - lajcky pocitam, ze tak pet let vesker utrzene penize spolknou tyto naklady...

3) technologie \"nespase\" /jak si mnozi mysli/ ucpane dalnice, jen odkloni vetsinu kamionu na silnice nizssich trid /ve vetsine pripadu kopiruji stavajici dalnice/...

4) pokud by se stat rozhodl pokryt branami i nizsi tridy mame tu opet naklady, ktere nekdo bude muset zaplati...

-- a proto se domnivam ze technologie zalozena na GPS je mnohem snazsi a levnejsi variantou, navic je i moznost rychlejsi reakce na zpoplatneni, nebo osvobozeni urcitych useku, kde neni, ale je planovana dalnice..

-- mozna se pletu - ale zkuste najit nejake plus pro Kapsch, rad se poucim :)

[upravil dne 2/11/2006 Sepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

tak takovýhle ciklisty miluju silnice pěkně klouže a oni neváhají riskovat svůj život ....

fotka je čerstvá asi tak 3 min

[upravil dne 2/11/2006 raspa]

Třeba měl obutý zimní galusky! :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: raspa

tak takovýhle ciklisty miluju silnice pěkně klouže a oni neváhají riskovat svůj život ....

fotka je čerstvá asi tak 3 min

[upravil dne 2/11/2006 raspa]

Třeba měl obutý zimní galusky! :aut

ani bych se nedivil , někteří jsou schopni čehokoli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: raspa

tak takovýhle ciklisty miluju silnice pěkně klouže a oni neváhají riskovat svůj život ....

fotka je čerstvá asi tak 3 min

[upravil dne 2/11/2006 raspa]

Třeba měl obutý zimní galusky! :aut

ani bych se nedivil , někteří jsou schopni čehokoli ;)

Říká Vám něco cyklokros?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo říká

cyklokros ve stížených podmínkách a na kole jménem favorit to už bych spíš viděl na sebevraha :nevim

a nejhorší je na tom že pokud by se před tebou svalil tak v tomhle počasí moc nenaděláš a pak ho máš na svědomí a můžeš si dávat pozor jaký chceš.

Na kole taky jezdim ale v tomhle ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Tak si zajeď někdy do Prostějova, Přerova, Břeclavi, či jiného města na rovině. V Prostějově se jezdí za každého počasí a v každém věku.

... a bez ohledu na počasí a na věk, a stejně tak na denní/noční dobu taky bez odrazek, bez světel a v co nejtmavším oblečení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...