Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Téma věnované silničářům - zima 2006/2007


Fusion

Recommended Posts

Nic ve zlým, ale tohle je docela zývárna. Já jel dnes z Chomutova do cca 600 m. n. m. a jeden led, jak Chomutov, cesta do práce, tak i tady nahoře. 7 h ráno a sypač nikde.

No jo,

silničáři jsou zas překvapeni velice,

že sníh zasypal jim sinice :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se silnicaru taky zastal. Kolikrat fakt nestihaji, na druhou stranu s omezenym mnozstvim aut udelat celej kraj nebo svuj usek, to vyzaduje pomerne dost casu. Znamej dela sypace a kolikrat jedou na tri smeny a neustale jezdej sem a tam jako kreteni, aby udelali co nejvic a pak jim stejne lidi nadavaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznam zadneho silnicare ale zajimalo by me kolik z Vas ma na aute zimaky a prvni snih ho v zadnem pripade nikdy nezaskocil.. az budou na silnici kupy snehu ve kterych ani zimaky nic nepoberou pak budu nadavat taky jako pes.. zatim neni duvod.. aspon u nas jsou hlavni cesty jen mokre a na vedlejsich mirny poprasek.. a to sem mel na aute slusnou vrstvu snehu..:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se k zastáncům - možná měla být i anketa. ;)

Nevím, hoši, ale zimáky opravdu spousta z vás (nás) ještě nemá, navíc v zimě (a je to překvapivé) padá sníh, měly bysme si zvykat.

Jinak k tomu, co tady vidím: 2 fotky z rána s mírným popraškem na silnici (co s tím měli silničáři dělat - chytat vločky do pytlíku?) a jednu fotku několik měsíců starou, jak je \"sypač\" v příkopu - kdo z vás se tam nikdy nepodíval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Přidávám se k zastáncům - možná měla být i anketa. ;)

Nevím, hoši, ale zimáky opravdu spousta z vás (nás) ještě nemá, navíc v zimě (a je to překvapivé) padá sníh, měly bysme si zvykat.

Jinak k tomu, co tady vidím: 2 fotky z rána s mírným popraškem na silnici (co s tím měli silničáři dělat - chytat vločky do pytlíku?) a jednu fotku několik měsíců starou, jak je \"sypač\" v příkopu - kdo z vás se tam nikdy nepodíval?

Pod tím popraškem ale byla krásná vrstva ledu, proto všichni jedou 5km/h.

Kdyby šlo jenom o ten poprašek tak se nebudu namáhat o tom mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Kurt

Přidávám se k zastáncům - možná měla být i anketa. ;)

Nevím, hoši, ale zimáky opravdu spousta z vás (nás) ještě nemá, navíc v zimě (a je to překvapivé) padá sníh, měly bysme si zvykat.

Jinak k tomu, co tady vidím: 2 fotky z rána s mírným popraškem na silnici (co s tím měli silničáři dělat - chytat vločky do pytlíku?) a jednu fotku několik měsíců starou, jak je \"sypač\" v příkopu - kdo z vás se tam nikdy nepodíval?

Pod tím popraškem ale byla krásná vrstva ledu, proto všichni jedou 5km/h.

Kdyby šlo jenom o ten poprašek tak se nebudu namáhat o tom mluvit.

No a nejlepsi je kdy se najde umelec kterej jede treba o 30 km rychleji nez vsichni ostani a dela mysky - pak jsou zimni gumy uplne na howknow.....a dokud to tak bude bude se bourat....proc treba v rakousku jezde vsichni stejne rychle a plynule a u nas to furt nejde???????:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: Fusion

Pod tím popraškem ale byla krásná vrstva ledu, proto všichni jedou 5km/h.

Kdyby šlo jenom o ten poprašek tak se nebudu namáhat o tom mluvit.

A není to úžasný? Všichni přizpůsobili rychlost a styl jízdy stavu vozovky a podnební situaci.

vsichni ne :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Pod tím popraškem ale byla krásná vrstva ledu, proto všichni jedou 5km/h.

Kdyby šlo jenom o ten poprašek tak se nebudu namáhat o tom mluvit.

No jo. To je dneska na každý druhý silnici. Jel jsem do práce z kopečka a byla tam krásná klouzačka, byl jsem na vedlejší a blížil se ke křižovatce, takže jsem si přibrzdil........jelo to krásně, jako sáňky, vedlejší, hlavní, přednost jsem nedal, naštěstí tam nic nejelo.

Zimáky budu mít dneska a silničářům nic nevyčítám, moje blbost. A jsem opravdu hodně rád, že to dopadlo jen takhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...