Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čistenie sitka na 406 2,0hdi


ajven

Recommended Posts

No já jsem musel taky roztřihnout okraje když jsem vyndaval čerpadlo.. problém je v tom že jsem ani nemohl udělat onu elipsu:( mam tam takovou tu kovovou matici a ne plastovou.. Stejně ho musim vyndat ještě jednou a pořádně ho utěsnit nebo zjistit kudy mi to teče..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že tohle soudruzi ve Francii nedořešili :( Na tohle bylo VW dobrý, skrz tu díru se dala protáhnout v pohodě ruka a celý to šlo krásně ven. Já mám teda naštěstí pod tou krytkou "jen" palivoměr, což je asi výhoda (naftu si sosá rotační čerpadlo samo), jen musim doufat, že se mi nepos..e, ještě venku nebyl.

ajven: Jinak suprovej návod pro ostatní :potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: argoo

Ma to vsak jeden hacik (plati pre moju P406), Ta diera v plechu je mensia ako plastove srobenie, ktorym je to cele prisrobovane. Trapil som sa s tym dost dlho, kym som pochopil, ze su len dve moznosti: dat dole nadrz a potom to vybrat, alebo noznicami na plech rozstrihnut plech na krajoch otvoru, aby sa zvecsila diera a potom vybrat. Tak som zvolil druhu, nadrz von sa mi zda dost velka dan za vycistenie sitka. Co mali ti francuzi zly meter???

na 309 to bylo stejne ,pruřez v kastli menší jak plast.matice. nůžky na plech to vyřešili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: l.hrudka

tak sem se dneska dozvedel ze je to nejakej novejsi typ co uz zase cerpadla v nadrzi nema

[upravil dne 13/11/2006 l.hrudka]

No nevim mam taky `02 jako ty, akorat 79kW a pod pravou zadni sedackou asi 13cm v prumeru cerna plastova zatka a pod ni podavaci cerpadlo, tak ti nevim :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Zipík

To jsem dělal a zničil jsem plastové víko a ještě to nešlo pořádně utáhnout a teklo to.Víc jak 40l jsem nemohl natankovat :(.Ne vždy pomůže kladívko a šroubovák;)

Ono taky záleží v jakých rukách to kladivo a šroubovák je... :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dafe

kladívko a velkej šroubovák a trochu tomu pomoct. Stačí málo a pootočí se

Práveže tento spôsob by som vylúčil lebo to víčko je fakt dobre utiahnute a plast nevudrží prudké nárazy ako kov. Preto je lepšie použiť len ťah t.j. uchytiť to na dvoch stranách a točiť. Podobne ako majú hodinári ten kľúč na otváranie hodiniek. :mrk

Stačí mať niečo podobné ako dvojramenný sťahovák na ložisko a ten len dotlačiť na maticu o tie zuby a potočiť.:mrk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když do toho řežeš jako koudelka tak se nediv. Nikde nic neteče. Na to že to má 190 tis,tak v něm skoro žádnej bordel nebyl. Bylo zasraný asi tak půl centimetru čtverečního. Asi je to tim že sem tam nikdy nelil nic z kanystrů a poctivě si tankoval na firmě OMW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dafe

když do toho řežeš jako koudelka tak se nediv. Nikde nic neteče. Na to že to má 190 tis,tak v něm skoro žádnej bordel nebyl. Bylo zasraný asi tak půl centimetru čtverečního. Asi je to tim že sem tam nikdy nelil nic z kanystrů a poctivě si tankoval na firmě OMW

po posledných správach z televíznych novín som rád že si lejem z kanistra.:P Tam aspoň vidím, čo sa zachytí na sitku. Z tej hadice nie je vidieť nič a potom šoféri ostali stáť už za pumpami:grr:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dafe

když do toho řežeš jako koudelka tak se nediv. Nikde nic neteče.

To:Kajvet,Dafe

Škoda,ze už ho nemám přijel bych k tobě a velice rád tě viděl při činu a počítal ty zničené víka:D:xvul

Pokud to tobě šlo buď jedině rád a nenavážej se do jiných....;)

[upravil dne 6.6.07 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...